Home / Tag Archives: kengetarja (page 5)

Tag Archives: kengetarja

Çani ‘ngacmon’ Anxhelën: Eshtë ofendim i madh që një vajzë si ty të ketë një të dashur, duhen 4 ose 5

E ftuar mbrëmjen e kësaj të premte në emisionin “Zonë e Lirë” këngëtarja Anxhela Peristeri ka ardhur të promovojë projektin e saj të fundit “E çmendur”.Por mesa duket nuk ju ka shpëtuar pyetjeve ngacmuese nga drejtuesi i emision Arian Çani.Ai e ka ngacmuar Axhelën për lidhjen e saj të përfolura në mediat online.Anxhela Peristeri nuk e ka pranuar, ajo ka thënë se portalet shkruajnë shumë por asgjë nuk është e vërtet.Më tej mes tyre pati një bisedë tepër pikante;Çani: Kur lexova portalet që shkruanin Anxhela është e lidhur me një thashë me vete, pse me një, ajo mund të jetë e lidhur me 4, 5 e më shumë. Është ofendim i madh zemër që një vajzë si ty të jetë me një, mund të ketë me 4 ose 5 jo me 1.Anxhela: Unë nuk ka fuqi të mbaj 4 ose 5. Këto i ke qejf ti, po më ngatërron me veten. Unë nuk i kam qejf këto.Çani: Epo unë jam çun kujdes!Anxhela: Unë nuk i kam qef./Zoneelire.alThe post Çani ‘ngacmon’ Anxhelën: Eshtë ofendim i madh që një vajzë si ty të ketë një të dashur, duh..

Lexone

Fustan i shkurtër dhe tepër seksi, ja si erdhi Anxhela Peristeri në “Zonë e Lirë”

E ftuar mbrëmjen e kësaj të premte në emisionin “Zonë e Lirë” këngëtarja Anxhela Peristeri ka ardhur tepër seksi me një fustan të shkurtër, ajo dukej në formë.Që në hyrje drejtuesi i emisionit Arian Çani e ka komplimentuar për dukjen e saj.Çani e ka pyetur Anxhelën nëse pse ishte kaq në formë, ajo është shprehur se ka filluar të ushtrohet në palstër dhe ndjehej më mirë pas kësaj.Më tej Çani i ka i kujtuar kohën kur ishte tepër dobët, madje i ka thënë se atëherë e pëlqente atë më shumë./zoneelire.alJa si duket Anxhela Peristeri:Pas pak ne #zoneelireAnxhela PeristeriGepostet von ZONE E LIRE am Freitag, 1. Juni 2018The post Fustan i shkurtër dhe tepër seksi, ja si erdhi Anxhela Peristeri në “Zonë e Lirë” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Çani i drejtohet Anxhelës: “Nuk e prisja të më gjuaje kështu në studio”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Zonë e lirë”.Teksa ishte duke biseduar me Çanin për videoklipin e saj të ri, Anxhela papritur i ka bërë një kompliment gazetarit të njohur, që e ka çuditur edhe vet këtë të fundit.“Je bërë shumë i bukur sot”, i ka thënë Anxhela Çanit, ndërsa moderatori ia ka kthyer “Po unë jam thinjur… Nuk e prisja të më gjuaje kështu në studio”, është shprehur ai, duke treguar habi.“Tani çfarë duhet të bëj unë, të ngrihem të të puth sipas traditës?”, ia ka kthyer Çani.“Jo jo s’është nevoja, më ke puthur 7 herë në faqe deri tani”, ia ktheu duke qeshur Anxhela.The post Çani i drejtohet Anxhelës: “Nuk e prisja të më gjuaje kështu në studio” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Festa e beqarisë/ ‘Tërbohen” motrat Dreshaj dhe Xhesika Berberi

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj prej kohësh ka paralajmëruar martesën me hokeistin çek, Jakub Kindl.Ajo për publikun ka bërë të ditur se dasma do të zhvillohet me 29 qershor në një ceremoni luksoze në Las Vegas.Ndërkaq, tani kur jemi në fillim të muajit qershor siç duket Dreshaj ka filluar festën shumë më herët, teksa shfaqet nën shoqërimin e disa mikeve për festën e beqarisë.Por një video e ndarë nga faqja e Instagramit ‘Vipat e Bllokut’ ka nxjerrë një pah dhe një anë të tyre që nuk e njihnim, teksa ato po mbanin poza për një foto, shoqja e tyre i filmon, por e veçanta e kësaj videoje është ‘vegla’ të cilën e mban në duar Afërdita, një penis plastik i stërmadh. Ato qeshin me dhe nuk janë shqetësuar aspak për reagimin që mund të ketë publiku.Duket që gjithçka është realizuar në formën e shakasë dhe Afërdia po argëtohet gjatë këtyre festimeve para martese./zoneelire.alThe post Festa e beqarisë/ ‘Tërbohen” motrat Dreshaj dhe Xhesika Berberi appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Dua Lipa në listën e 25 femrave më me influencë në Britani

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, është përfshirë nga revista “Vogue” në listën e 25 femrave më me influencë në Britani.Ajo e sheh veten të renditur në të njëjtën listë ku janë edhe emra si Meghan Markle, Dukeshës së Sussex, JK Rowling dhe Amal Clooney.Lipa ka fituar dy çmime “Brit Awards” këtë vit dhe performoi në finalen e Champions League. (TemA)

Lexone

Rita Ora bën operacion hundën? Vjen reagimi i këngëtares pas komenteve të fansave

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është mjaft e komentuar ditët e fundit nga mediat e huaja, kjo edhe për shkak të suksesit që korri me turin e saj muzikor, “Girls”.Who wants to see the first episode of my Girls Tour behind the scenes and all the Shenanigans! It’s up on You tube now!! Link in my bio! What an amazing journey it has been so far!!A post shared by RITA ORA (@ritaora) on May 29, 2018 at 10:32am PDTSë fundmi, Ora ka ngritur dyshimet tek të gjithë ndjekësit e saj për një operacion të mundshëm në hundë, pasi hodhi një foto teksa ishte e shtrirë dhe mbante një fasho në hundë.Kaq është dashur dhe komentet e shumta kanë vërshuar, duke e akuzuar këngëtaren se ka ndërhyrë estetikisht në hundën e saj. Mirëpo, reagimi i Ritës ndaj këtyre komenteve ka qenë i menjëhershëm.Ajo ka postuar një foto tjetër, ku shfaqet e buzëqeshur dhe i ka sqaruar të gjithë se fashoja në hundën e saj shërben për të hequr pikat e zeza.The post Rita Ora bën operacion hundën? Vjen reagi..

Lexone

Baby G publikon pamjen gjatë qepjes pas rrahjes brutale që iu bë nga missi

Eshtë rrahur brutalisht nga një shoqe e saj! Dje këngëtarja Baby G publikoi pamje në Instastory ku shihen shenjat e dhunës që i kanë mbetur.More u left me with blood on my face went in the car and I was on my phone recording if it was a fight why would I record why would I do all this !!! U don't do this to a friend not even a enemyA post shared by BABYG (@babygee) on May 31, 2018 at 1:24pm PDTNdërsa sot ajo në Instagram ka hedhur edhe momentin kur balli saj po qepej nga mjeku për shkak të plagës së marrë.Videos Baby i la edhe një shkrim ku tha se familja e saj është në ‘gjak’ me familjen e modeles, madje ka treguar se si e ka ndihmuar shoqen e saj pa interes.My family is in blood with hers so don't get involved this is to her friends ( She has no mercy wtf !!!! This was a person I supported and helped I had no interest in her but I helped her and this is how I get it back and still she is posting shit and saying things !!!A post shared by BABYG (@babygee) on Ma..

Lexone

Këngëtarja e njohur shqiptare: Babai i dhëndrit më gjuante sade fare, madje edhe në sy të gruas

Këngëtarja, Era Rusi ka treguar gjatë një interviste një nga momentet më të sikleshme që i ka ndodhur në karrierën e saj.Ajo ka treguar se si babi i dhëndrit të një dasme ku ishte ftuar të këndonte, e kishte ngacmuar.“Më mori dikush në telefon dhe më ofroi që të këndoja në dasmën e djalit të tij.Që në takimin e parë vura re që ishte pak e çuditshme sepse pyesja dhëndrin, përgjigjej babai.Babai i djalit më merrte çdo ditë në telefon.-Kemi dasëm, më thoshte.Kemi, i thosha unë!Ditën e dasmës së tij më ngel makina në autostradë dhe i them që më ka ngelur makina.-Mos e vrit mendjen, më tha, presim deri sa të vish ti.Babi i dhëndrit po më gjuante sade fare, edhe në sy të gruas.-Ça do të bësh pastaj, më pyeti njëherë?-Do të fle gjumë, i thashë.Ndaj që nga kjo kohë, vendosa të marr menaxher se nuk i përballoja të tjera si kjo”, ka treguar këngëtarja në emisionin “Top Shoë”.(TemA)

Lexone

Këngëtarja e grupit “Little Mix” tregon format bombastike nga plazhi i Mykonos

Perrie Edwards, pjestarja bukuroshe e grupit të famshëm muzikor, “Little Mix”, ka treguar format e saj bombastike teksa është duke shijuar pushimet në ishullin grek të Mykonos.Holibob hat!A post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 31, 2018 at 4:23am PDTMe një palë bikini të bardha që i nxjerrin në pah asetet e saj, Perrie u ka demonstruar të gjithëve figurën e saj të palestruar dhe joshëse.Peaceful at lastA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 30, 2018 at 5:34am PDTI got sunshiiiiiineA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on Apr 20, 2018 at 5:58am PDTExploring & making memoriesA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 31, 2018 at 7:49am PDTThe post Këngëtarja e grupit “Little Mix” tregon format bombastike nga plazhi i Mykonos appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Këngëtarja shqiptare sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Këngëtarja e njohur, Blerina Braka ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë ajo nëpërmjet një postimi të Instagram ku shkruan: “Mire se erdhe ne jete biri im EDEIL. Faleminderit i madhi Zot qe me bekove me kete mrekulli.”Blerina i ka dedikuar edhe një këngë të voglit të saj ende pa ardhur në jetë, e cila titullohet “Pritja e ëmbël”. Xhirimet e klipit janë bërë gjatë babay shower-it që organizoi këngëtarja pak javë më parë me mikeshat e saj.Kur Blerina Braka rrëmbeu një çmim në festivalin e “Kënga Magjike”, i dedikoi fitoren bashkëshortit të saj. Bashkëshortit? Ishte ky reagimi ynë, pasi nuk e kishim mësuar që ajo ishte në një lidhje e aq më tepër që ishte martuar. Në përfundim të fesivalit, Blerina na zbuloi se ishte shtatzënë.Ndryshe nga më parë, Blerina gjatë shtatzanisë, nuk është treguar dhe aq e rezervuar, por ka ndarë me miqtë e saj virtualë herë pas here me bashkëshortin, apo ku na tregonte barkun e rrumbullakosur.The post Këngëtarja shqipt..

Lexone