Home / Tag Archives: kengetarja (page 4)

Tag Archives: kengetarja

Rita Ora mbrin ne Tirane familjarisht. Veliaj i pret ne zyre

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila do të mbajë ditën e sotme një super koncert në “Sheshin Skënderbej” ka mbërritur në Tiranë. Përveç motrës, Elena ajo shoqërohet edhe nga babai i saj. Ndërkohë personi i parë që ka takuar është në tokën shqiptarë është kryebashkiaku Erion Veliaj, me të cilin po zhvillon një takim në ambientet e Bashkisë së Tiranës.Elena Ora, motra e Ritës, ka publikuar një foto në instastory ku shfaqet me këngëtaren me famë botërore dhe Kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj për të cilin shkruan: Kryebashkiaku më i mirë.

Lexone

Festë e shfrenuar për beqarinë e Afërditës: Shoqe të zhveshura e lodra seksi

Afërdita Dreshaj së shpejti do t’i jap fund beqarisë, duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.Dasma e Afërditës do të bëhet më 29 qershor, por festa ka nisur që prej tani.Gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka festuar bashkë me shoqet e saj dhe motrën Jehonën, festën e beqarisë.Nga Las Vegasi, ato kanë publikuar imazhe në rrjete sociale në të cilat shfaqin disa pamje tejet provokuese.Në disa prej atyre fotografive, Afërdita shfaqet me tumbullace në formë të organit gjenital, madje edhe lëpirëse në po të njëjtën formë. Burimi: Gazeta ExpressThe post Festë e shfrenuar për beqarinë e Afërditës: Shoqe të zhveshura e lodra seksi appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Par orë para koncertit madhështor, Rita Ora ka një mesazh për ju

Këngëtarja me origjinë shqiptare, tashmë e njohur në të gjithë botën, Rita Ora, sonte do të mbajë koncert madhështor në Tiranë. Këngëtarja e famshme shqiptare do të performojë në sheshin “Skënderbej”.Fansat e saj nga të gjitha trojet shqiptare presin me padurim performancën e saj.Pak orë para koncertit, këngëtarja ka shkruar në llogarinë e saj në Twitter, ku thekson se me padurim pret të performojë në Shqipëri.“Tirana, Shqipëria, sonte pres me padurim t’ju shoh të gjithëve!!!”, ka shkruar ylli me famë botërore, duke i shtuar flamujt kombëtar statusit.The post Par orë para koncertit madhështor, Rita Ora ka një mesazh për ju appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

‘Shopping’ me Kidën, fansja e çmendur fiton mundësinë e artë

Natën finale të programit “Dua të të bëj të lumtur” e hapi këngëtarja e famshme dhe tepër e dashur për të rinjtë, Kida. Ajo ishte e ftuar në program për të surprizuar disa nga fansat e saj më të çmendur.Arbana Osmani kishte ftuar në studio një grup të madh vajzash ndër të cilat ishte dhe një djalë, i quajtur Fatos. Por vetëm ai/ajo që do të fitonte sfidat, do të kishte mundësinë që të kalonte një ditë me yllin e ri të adoleshentëve.Arbana zhvilloi një pyetësor me fansat e Kidës, të cilët dhanë përgjigje të sakta në të njëjtën kohë dhe të gjithë kaluan në sfidën e radhës.Një ndër sfidat e menduara ishte që të shënonin në tabelën e basketbollit. Asnjë prej fansave nuk ia doli dhe kështu të gjithë kaluan në sfidën tjetër. Ata duhet të kërcenin këngët e Kidës, për t’u zgjedhur në fund vetëm tre prej tyre që do të vazhdonin në sfidën tjetër. Këtë zgjedhje e bëri Kida.1 of 10Sfida e parafundit ishte realizimi i make up-it të Kidës tek bukuroshet e “Grace Models”, të cilën e kaluan..

Lexone

Këngëtarja e njohur turpërohet në sy të botës, bën publike mesazhet private me të dashurin: “Atë prapanicë…”

Ata janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it botëror dhe pavarësisht se patën një shkëputje nga lidhja e tyre, u rikthyen më fuqishëm se kurrë.Këngëtarja me famë botërore, Katy Perry dhe aktori i famshëm, Orlando Bloom, janë ‘couple goals’ dhe këtë e vërtetojnë shumë herë me daljet e tyre publike dhe përkujdesin ndaj njëri-tjetrit.Së fundmi, Orlando Bloom ka bërë të ditur në Instagram projektin e tij të rradhës kinematografik, “Killer Joe”, ku do të luajë rolin e protagonistit kryesor.#killerjoeplay @trafstudios when #life comes undoneA post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on May 31, 2018 at 12:59pm PDTMegjithatë, ajo çfarë ka spikatur, është komenti i Katy Perryt në këtë postim, e cila mesa duket, paska ngatërruar mesazhet private me komentet e Instagramit.“Dua një akses të veçantë për atë prapanicë”, i ka shkruar këngëtarja në komente aktorit. “Ups, supozohej që duhej të ta shkruaja këtë gjë privatisht”, ka thënë ajo duke sqaruar gabimin e bërë.Mesa duket..

Lexone

Rita Ora mbërrin në Tiranë, nuk do ta besoni se cilin vend vizitoi të parin

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, do të mbajë ditën e nesërme një super koncert në “Sheshin Skënderbej”.Thank you Amsterdam. Grateful and blessed that I was able to perform for you. Girls is out now. Link in my bio. Shot by @marcusarjon #girlstour #girlsA post shared by RITA ORA (@ritaora) on May 22, 2018 at 3:36am PDTPër t’u përgatitur për shfaqjen dhe për t’u shlodhur përpara performancës së saj, e cila sigurisht që do të jetë e shkëlqyer, Rita ka mbërritur që sot në kryeqytet.Por, ajo çfarë ka rënë në sy nga ardhja e saj në Tiranë, është fakti se këngëtarja është drejtuar direkt tek ëmbëlsirat.Në një foto të postuar në Instastory nga e motra e këngëtares, Elena Ora, ajo ka hedhur një foto nga një pastiçeri në kryeqytet, ku siç duket, ka shkuar për të blerë disa ëmbëlsira.Epo, nuk i vëmë faj as Ritës dhe motrës së saj që kanë shkuar direkt për të blerë ëmbëlsira… askush nuk mund t’u rezistojë atyre!The post Rita Ora mbërrin në Tiranë, nuk do ta beso..

Lexone

Partnerja e De Geas uron ardhjen e qershorit me foto plot ngjyra

Partnerja e portierit të Manchester United dhe përfaqësueses së Spanjës, Edurne e nis qershorin me disa foto sensuale në Instagram. Këngëtarja dhe prezantuesja ka thuajse një milion ndjekës në këtë rrjet social, kështu që çdo postim i saj bëhet viral brenda pak minutash.Artistja spanjolle duket shumë e lumtur në krah të portierit 27-vjeçar, që në çdo sesion merkatoje diskutohet për një kalim të mundshëm në radhët e Realit të Madridit.1 of 42 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Këngëtarja shqiptare rreh të dashurin, pasi dyshonte se e tradhtonte

Këngëtarja Era Rusi ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, për të promovuar bashkëpunimin e saj më të ri me këngëtaren Remzie Osmani, me titull “Telat e Zemrës”.Gjatë intervistës, Era zbuloi se tashmë nuk është në një lidhje dhe se po pret “princin” e saj.Mirëpo moderatori Arjan Çani e ngacmoi në lidhje me historinë e shkuar të dashurisë, ku Rusi pranoi se kishte rrahur ish të dashurin e saj.“Ishte thjesht një moment!Për herë të parë në jetën time, dola nga rrobat dhe u zgjova pasi gjithë ky tmerr përfundoi.E godita me ç’të mundja. Mendova se më tradhëtoi. Tashmë, normalisht që nuk jemi më bashkë”, tha ajo.(TemA)

Lexone

Era Rusi pranon publikisht që ka rrahur të dashurin: “E godita me çfarë munda”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka bërë një deklaratë të fortë nga studio e “Zonë e lirë”.Në një moment, Arian Çani e ka pyetur këngëtaren nëse ishte e vërtetë deklarata që Era kishte thënë përpara disa kohësh se kishte rrahur të dashurin e saj dhe ajo e ka pranuar atë mbrëmjen e sotme.Pas këtij pohimi, edhe Arian Çani është habitur, duke e pyetur atë nëse e kishte rrahur vërtet të dashurin.“Po e kam rrahur vërtet, por ishte hera e parë në jetën time që e bëja këtë gjë, dola nga vetja dhe thash çfarë bëra më vonë”, u shpreh ajo duke qeshur.“Me çfarë e gjuajte?”, ia ka kthyer Çani. “Me çfarë munda”, u përgjigj këngëtarja.Gjithashtu, Era u shpreh se kjo ngjarje ka kohë që ka ndodhur dhe ajo nuk është më në një lidhje me djalin në fjalë.The post Era Rusi pranon publikisht që ka rrahur të dashurin: “E godita me çfarë munda” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Era Rusi na prek ‘telat e zemrës’/ Video

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, është mjaft e njohur për publikun shqiptar për performancat e saj plot energji dhe zërin e fuqishëm.Së fundmi, Era ka realizuar edhe këngën e saj më të re, e cila është një bashkëpunim me këngëtaren e njohur Remzie Osmani.Kënga më e re nga këto dy artiste të talentuara titullohet “Telat e zemrës” dhe e sigurt që sapo ta dëgjoni, do t’ju fiksohet edhe juve.The post Era Rusi na prek ‘telat e zemrës’/ Video appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone