Home / Tag Archives: kengetarja (page 28)

Tag Archives: kengetarja

Cecas i del gjoksi në koncert, ‘tërbohen’ fansat !

Cecas i del gjoksi në koncert, 'tërbohen' fansat !

Ceca një nga këngëtaret që u kthye në hit në ish-Jugosllavi në vitet ’90, ka çmendur fansat gjatë një performance në një klub nate. Ceca Raznatoviç këngëtarja serbe e përfolur për lidhje me mafiozin Arkan tashmë është në lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç.

Lexone

Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto)

Zaimina Vasjari shtatzënë, ja si duket këngëtarja (Foto)Prej kohësh këngëtarja dhe  sipërmarrësja Zaimina Vasjari është shkëputur nga rrjetet sociale.  Ajo ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale  pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por ajo ka thyer heshtjen me një foto ku duken në super formë.  Nga pamjet duket se në fizikun e saj nuk ka ndryshuar asgjë. Por nuk dihet nëse kjo është një foto e realizuar kohët e fundit.

Prej kohësh këngëtarja dhe sipërmarrësja Zaimina Vasjari është shkëputur nga rrjetet sociale. Ajo ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por ajo ka thyer heshtjen me një foto ku duken në super formë. Nga pamjet duket se në …

Lexone

Xhensila blen këpucë 3500 euroshe për martesë

Auto Draft

Pas Dasmës së famshme të Turit dhe Orindës është radha e Xhensilës dhe Besit të zyrtarizojnë lidhjen e tyre në një martesë. Çifti nuk ka dashur të tregojë datën por ka zbuluar se do të bëhet këtë verë. Përgatitjet për dasmën kanë nisur dhe kjo shihet nga postimet e Xhensilës …

Lexone

“Bubble”, klipi i ri nga Dhurata (VIDEO)

Dhurata Dora ka publikuar videoklipin e këngës “Bubble” që pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar këngëtarja së bashku me Gent Fatalin dhe Fifin. Dhurata duket shumë atraktive në klipin e saj të ri. Max Production e …

Lexone

Lepa Brena shfrenohet mbi…

Këngëtarja e muzikës popullore serbe, Lepa Brena, u fotografua nga paparacët derisa po shijonte pushimet në Detin Adrianik. Këngëtarja i kap e shfrenuar në një motor uji, momente këto që u regjistruan nga paparacët. Shikojeni se çfarë bën:  

Lexone

“S’je normal” lansohet nga Adelina Tahiri (VIDEO)

Edhe këngëtarja Adelina Tahiri sapo ka lansuar projektin e saj më të ri me titull “S’je normal”. Kënga është ritmike dhe e shoqëruar me videoklip, ku e sjell këngëtaren shumë joshëse, shkruan lajmi.net. Për këtë projekt muzikor me titull “S’je normal”, Adelina bashkëpunoi me MaxProductional. Projekti i fundit nga Adelina …

Lexone