Home / Tag Archives: kengetarja (page 27)

Tag Archives: kengetarja

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu[/caption] Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit. E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net Enca në një foto të publikuar në …

Lexone

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

E re në moshë, por tejet e talentuar, Kida di të befasojë vazhdimisht me stilin unik në veshje e në të kënduar, gjë që po i shpërblehet vazhdimisht. Madje, disa herë radhazi ishte emër i lakuar në medie pikërisht për stilin jo të ekzagjeruar, duke e bërë të jetë totalisht …

Lexone

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)[/caption] Këngëtarja Shkurte Gashi ka pranuar publikisht se është në lidhje. Këtë ajo e ka bërë gjatë një paraqitje të saj në spektaklin Zhurma Show, e cila u shpërblye me çmimin “Best Folk”, për këngën “Do të mbijetojë”. Pasi mori çmimin Shkurta …

Lexone

Zbulohen mesazhet e Blendi Fevziut, ja pse u mërzit Bleona Qeretit

Zbulohen mesazhet e Blendi Fevziut, ja pse u mërzit Bleona Qeretit

Udhëtimet në ditët e verës janë bërë të shpeshta për personazhet publike. Moderatori Blendi Fevziu ishte larguar drejt Mykonos në Greqi për disa ditë relaksi. Me sa duket të njëjtin destinacion do të zgjidhte dhe këngëtarja Bleona Qereti. Në postitmin e moderatorit në Instagram Bleona nuk mund të kursente disa …

Lexone