Home / Tag Archives: kengetarja (page 26)

Tag Archives: kengetarja

Marina sfidon temperaturat, nxjerr të pasmet në ‘shesh’

Marina Fara u bë shumë e njohur në publikun shqiptar sepse i pëlqen të publikoj në rrjetet sociale poza shumë seksi dhe provokuese. Njësoj ka vepruar edhe sot në një postim në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim në bikini dhe të pasmet e kthyera nga kamera. Marina …

Lexone

Cili mashkull po i vë duart te ‘zogu’ i Bleonës?

Këngëtarja Bleona Qereti shpesh kthehet pas në kohë. Ajo sot ka publikuar disa fotografi të bëra në vitin 2015, përkatëisht në kohën kur u paraqit në ndarjen e çmimeve ‘Grammy’, shkruan lajmi.netE në këtë paraqitje, Bleona u komentua shumë për veshjen e saj. Ndërsa sot, këngëtarja hodhi disa foto ku …

Lexone

Mihrije Braha ndyshon look-un, a do ta njihnit?! (Foto)

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar shumë imazhe të reja, përcjell ORAinfo. Se fundmi ajo ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet me look të ri. Tani ajo shfaqet me flokë ngjyrë rozë, të cilat kanë bërë qe …

Lexone

Njihuni me vajzën e Mimoza Mustafës, kaq shumë i përngjanë asaj

Mimoza Mustafa –Kryeziu ka disa vite që është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë, nuk mbetet pa u komentuar, shkruan rtv21.tv Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi të vajzës së saj Rozafës, në rrjetin social Instagram. Nga fotografia po duket se Rozafa i përngjanë …

Lexone

Teuta Selimi e zonja edhe në kuzhinë…Ja çfarë ka gatuar…

Këngëtarja ‘zbulon’ çfarë ka brenda furrës së saj përveç që shquhet për vokalin e saj fantastik, Teuta Selimi po del se është e zonja edhe në një tjetër fushë, gatimin. Përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar se çfarë ka brenda furrës së saj, shkruan rtv21.tv Specialiteti që ka …

Lexone

E papritur nga Rita, fillon vitin krejtësisht lakuriq

E papritur nga Rita, fillon vitin krejtësisht lakuriq

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora kishte habitur fansat e saj teksa për festat e fundvitit ishte shfaqur gjysmë e zhveshr. Mirëpo, ylli shqiptar nuk ndalet me kaq, ajo shkon edhe një hap më shumë drejt zhveshjes, transmeton Gazeta Express. Rita i …

Lexone

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe i kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator i njohur Labinot Gashi martohet e i jep fund beqarisë më 16 tetor por a do të këndojë Shkiurte Gashi në dasmën e …

Lexone

Kush i sponsorizon 25 mijë euro për një klip Adelina Tahirit?

Kush i sponsorizon 25 mijë euro për një klip Adelina Tahirit?

Prej disa kohësh këngëtarja Adelina Tahiri i ka munguar tregut muzikor dhe sidomos netëve live. Megjithatë në intervistën e saj Top Show Tahiri e ngacmuar nga pyetjet e opinionistëve të emisionit Albana Osmani dhe Ervin Kurti se klipet e saj arrinin deri në shifrën 25 mijë, u shpreh se ndonëse …

Lexone

Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë

Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë

Ylli i Pop-it, Shakira dhe legjenda e Barcelonës, spanjolli Pike, nuk janë më bashkë. Sipas mediave kolumbiane, që citojnë burime nga rrethi i afërt i këngëtares 40-vjeçare, edhe ato spanjolle, si Cotilleo.es e bëjnë fakt të kryer ndarjen. “Shakira nuk jeton më shtëpinë e përbashkët në Barcelonë”, – tha burimi …

Lexone