Home / Tag Archives: kengetarja (page 25)

Tag Archives: kengetarja

‘Çmendet’ Kida…Pozon e shtrirë dhe e zhveshur…

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht, transmeton ORAinfo. Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme. Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti. …

Lexone

Seriali turk që po çmend VIP-at shqiptarë (Foto)

Shumë nga personazhet e njohur shqiptarë kanë treguar në rrjete sociale, se kanë një preferencë për telenovelën “Sulltanesha Kosem” e nisur pak kohë më parë në Klan. Fillimisht ishte reperi Stresi i cili ka treguar se është një ndjekës i rregullt së bashku me të dashurën e tij i kësaj …

Lexone

Edona Llalloshi me fotografin më të ëmbël me fëmijët e saj

Një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar pa dyshim që është Edona Llalloshi. Edhe pas kaq shumë vitesh këngët e saj ende dëgjohen e pëlqen, madje ato edhe përpunohen. Edona përveç një këngëtare e dashur, ajo është edhe një nënë mjaftë e përkushtuar. Sot …

Lexone