Home / Tag Archives: kengetarja (page 24)

Tag Archives: kengetarja

Afërdita Demaku tenton të bëhet kaçurrele po dështon keq

Këngëtarja e muzikës popullore ka një kohë të gjatë në skenë dhe përgjatë këtyre viteve ajo kishte ndryshuar shumë herë look-un e saj. Afërdita ka fansat e saj të përhershëm prandaj edhe gjithmonë është e përkushtuar që atyre t’u sjellë projekte të reja, përcjell ORAinfo. Ajo shpesh edhe me nostalgji …

Lexone

Aferdita Dreshaj ‘arratiset’ në Miami, ja sa bukur duket

Afërdita Dreshaj, këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty shfaqet shumë seksi dhe e bukur ekspozon pamjen e saj seksi, me pantallonat farmerke, cizmet e kuqe të kombinuar po ashtu me çantë. Afërdita, së fundi është fejuar me hokeistin çek …

Lexone

Nuk do ta besoni, ja si e quan fansen e saj Remize Osmani

Këngëtarja Remzie Osmani është shumë e dashur për publikun shqiptar. Ajo numëron një numër të madh të fansave, që shpesh dijnë ta surprizojnë, shkruan lajmi.net Këngëtarja ka hedhur një video në Instastory ku shihet një ndjekëse e saj teksa argëtohet me një këngë të Remzies. E videos këngëtarja e la …

Lexone

Vrasja e Arielës…Rozana Radi i dedikon vargje rrëqethëse

Vrasja e studentes së drejtësisë, Arjela Murati ka tronditur mbarë opinionin publik. Njëzëri emra të njohur të ekranit kanë reagur duke dënuar këtë ndodhi. Vajza nga Fieri u vra nga një 23 vjeçar, për të cilin u tha se ishte ish i dashuri i saj. Aktorja dhë këngëtarja e njohur …

Lexone

Beatrix Ramosaj shfaqet tejet sensuale nga shtrati

Këngëtarja Beatrix Ramosa,j është njëra nga personazhet më të dashura nga publiku shqiptar anë e mbanë botës. Zëri i saj dhe format e saj përfekte e bëjnë atë edhe më të pëlqyer nga fansat e saj të cilët janë në numër të shumtë, përcjell ORAinfo. Ramosaj  nihet si këngëtare e …

Lexone