Home / Tag Archives: kengetarja (page 20)

Tag Archives: kengetarja

Leonora me pamje prej ‘dame’…Kaq mahnitëse nuk e kemi parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi shquhet për bukurinë e saj dhe sharmin. Së fundi, ajo ka zgjedhur grimeren Sellma për t’ia besuar pamjen e saj. Në disa imazhe të publikuara nga Sellma, Leonora dukej e mahnitshme dhe shumë e bukur. Duke mos harruar se ajo është edhe në super …

Lexone

Eurovizioni i shqiptarëve!

Eurovizioni i shqiptarëve!

Ata janë tre, por vetëm njëri do të përfaqësojë Shqipërinë. Si asnjëherë më parë në festivalin më të madh të muzikës evropiane, Eurovizion, do të marrin pjesë tre shqiptarë. Eugent Bushpepa do të përfaqësojë Shqipërinë, pasi fitoi çmimin e parë në festivalin e Radio Televizionit Shqiptar me këngën “Mall”. Ermal …

Lexone

Xhensila shtatzënë!? E habitur thotë: “Na zbuluan”…

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj. Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. E sot ajo ka publikuar një …

Lexone

A janë këta ‘vjehrri dhe vjehrra’ e Elvana Gjatës?

Kohët e fundit këngëtarja Elvana Gjata është komentuar pafund edhe për shkak të koncertit privat që zhvilloi në datë 3 shkurt në Tiranë. Por përveç këngëve të reja dhe bashkëpunimit me Pirron Çakon në atë koncert kanë rënë në sy edhe prania e ‘vjehrrit dhe vjehrrës’ së Elvanës. Sipas Panorama …

Lexone

Rozana Radit ka një super çmim

Edhe pse nuk shquhet për shpenzime marramendëse apo për shuma të mëdha parash për aksesorë, duket se paskemi ditur shumë pak për bizhuteritë e Rozana Radit. Mbrëmjen e kaluar, moderatorja dhe këngëtarja e njohur ishte pjesëmarrëse në një prej eventeve në kryeqytet dhe postoi në Instagram një foto ku shfaqej …

Lexone

Adelina kthehet përgjithnjë në Kosovë? (Video)

Është bërë thuajse një dekadë që kur ajo la Kosovën për të jetuar më larg. Këngëtarja Adelina Ismajli, e konsideruar si Diva e muzikës shqiptare, u kthye sërish në vendlindje. Ismajli erdhi të jetonte në Prishtinë, bashkë me familjen, bashkëshortin Valin dhe të birin Uliksin. Javën që vjen, të hënën …

Lexone