Home / Tag Archives: kengetarja (page 2)

Tag Archives: kengetarja

Foto/ Provokuese nga plazhi, Enca ‘djeg’ rrjetin me linjat e saj seksi

Enca është një prej këngëtareve më të njohura të showbiz-it shqiptar, e cila numëron një numër të konsiderueshëm hitesh.Po ashtu, ajo njihet edhe për format e saj seksi, të cilat nuk lë vend pa i ekspozuar. Në disa video të postuara në profilin e saj në Snapchat, Enca ka qenë ditën e sotme në pishina, për të kaluar orët e nxehta të ditës.Ajo ka postuar një video ku ka ekspozuar dukshëm gjoksin e saj, duke i drejtuar puthje fansave të saj. Ndërsa në një tjetër, këngëtarja ka bërë një video të vetes, duke kapur të pasmet e saj bombastike, sipër të cilave ka vënë një emoji puthje./zoneelire.al/The post Foto/ Provokuese nga plazhi, Enca ‘djeg’ rrjetin me linjat e saj seksi appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Publikohen imazhet/ Rita Ora në skena të nxehta me të dashurin e saj

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, fill pas koncertit në “Sheshin Skënderbej” në Tiranë, u nis për në Verona, Itali, ku mbajti koncertin e rradhës, i cili ishte një sukses i vërtetë.E pas këtyre ditëve plot angazhime, Ora ka vendosur që të shijoje disa ditë pushimi në plazhet e Italisë.Peach Bellini anyone?A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Jun 5, 2018 at 8:00am PDTMirëpo, këngëtarja e famshme nuk ka qenë e vetme në këto pushime. Atë e shoqëron i dashuri i saj prej disa kohësh tashmë, Andrew Patt.Paparacët kanë kapur disa foto intime të çiftit teksa ata kanë qenë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në bregdet, duke u puthur dhe përkëdhelur. Madje në një moment, shihet Andrew teksa i puth këmbën këngëtares shqiptare.The post Publikohen imazhet/ Rita Ora në skena të nxehta me të dashurin e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

E papritur/ Fansat i hedhin flamurin rus në skenë, reagimi i Dua Lipës i habit të gjithë

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, po zhvillon këto kohë disa turne në vende të ndryshme të botës.Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Moskë përpara tre ditësh, ku kanë qenë të pranishëm me mijëra veta.Teksa ishte duke kënduar këngën e saj “Hotter than Hell”, një nga fansat në koncert ka hedhur flamurin rus në skenë.Por, Dua Lipa mesa duket nuk e paska pëlqyer aspak këtë veprim dhe e ka marrë flamurin nga toka, duke e larguar komplet nga skena.Për më tepër mund të ndiqni videon më poshtë në minutën 54:00.The post E papritur/ Fansat i hedhin flamurin rus në skenë, reagimi i Dua Lipës i habit të gjithë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Publikohen pjesë të klipit të Kampionatit Botëror, kështu duket Era

Më datë 8 qershor do të publikohet klipi i këngës përcjellëse të Kampionatit Botëror 2018.“Live it up” titullohet kjo këngë, e cila interpretohet nga artistja shqiptare Era Istrefi, së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam.Kënga është ritmike dhe është pëlqyer shumë nga fansat e futbollit, teksa atraktiv dhe i veçantë, duket se do të jetë edhe klipi.Ka qenë Era, ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video, ku shfaq një pjesë nga klipi i ri.Në klipin e “Live it up” nuk do të mungojnë xhirot me makina, gjersa do të ketë edhe një paraqitje mjaft atraktive të artistes shqiptare.“2 ditë deri në lansimin e Live it up”, shkruan Istrefi në mbishkrimin e fotografisë.Kujtojmë që këngëtarja shqiptare arriti të shënojë këtë sukses ndërkombëtar e vlerësuar lartë edhe nga emrat e njohur si Will Smith, Ricky Martin etj.Burimi: Gazeta ExpressThe post Publikohen pjesë të klipit të Kampionatit Botëror, kështu duket Era appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Era Istrefit për këngën e Botërorit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është kthyer në një sensacion në arenën muzikore ndërkombëtare, pas bashkëpunimit të suksesshëm me Will Smith e Nicky Jam për himnin zyrtar të FIFA 2018, “Live it up”.Në disa foto të postuar nga Era në Instagram e tashmë të fshira nga llogaria e saj, këngëtarja i tregoi të gjithë ndjekësve pamjen e saj me të cilën do të shfaqet në klipin e këngës së Botërorit.E veshur me një palë pantallona të shkurtra dhe një body të ngushtë, Era dukej mjaft seksi dhe joshëse. Nëse edhe juve keni menduar me vete se sa i ka kushtuar kjo veshje këngëtares, faqja në Instagram “What they wearin” ju ka sjellë përgjigjen.Ajo ka zbuluar se body Adidas i Erës ka kushtuar 49,95€ dhe sandalet e saj Saint Laurent kanë kushtuar plot 1,095€.The post Nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Era Istrefit për këngën e Botërorit appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Pas koncertit në Tiranë, zhvishet Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora po kalon disa momente relaksi fill pas koncertit që bëri me datë 3 qershor në Tiranë.Ajo ka postuar disa foto në Instagram teksa shihet duke marrë rrezet e diellit.E veshur me bikini Rita dukej mjaft seksi dhe në super formë. (TemA)

Lexone

Gruaja e futbollistit serb vesh bluzë me penis

Gruaja e futbollistit të kombëtares serbe, Dusko Tosic, i ka habitur të gjithë me zgjedhjen e veshjes së saj.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on May 31, 2018 at 2:33am PDTJelena Karluesa është një këngëtare mjaft e njohur serbe, e cila njihet shumë për format bombastike dhe postimet e nxehta që bën në rrjetet sociale.Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me një palë reçipeta në formë penisi, duke i provokuar të gjithë.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 1:13pm PDTKëto reçipeta i nxjerrin në pah gjoksin bombastik dhe këngëtarja është kritikuar shumë nga ndjekësit e saj për këtë veshje që ka bërë.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 11:34am PDTHelloA post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 11:09am PDTThe post Gruaja e futbollistit serb vesh bluzë me penis appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Gjyste Vulaj shpërthen ndaj Rita Orës: Më ka vjedhur vallen shqiptare që kërceu në koncert

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka qenë një nga personazhet më të komentuara, por pas martesës duket se ajo u ‘zhduk’ për pak kohë për t’u rikthyer sërish. Ajo ishte e ftuar në emisionin ‘Rudina’ ku ka folur për jetën e saj si dhe projetet muzikore.Këngëtarja është pyetur në fillim të emisionin nga moderatorja Rudina Magjistari për koncertit e Ermal metës dhe të Rita Orës në sheshin ‘Skënderbej’, por ka habitur me deklaratës e saj.Gjyste ka thënë se pjesën e muzikës së valles së Rugovës që ka përdorur Rita në këngën e saj ‘Black Widow’ është një e krijuar dhe punuar nga bashkëshorti i saj Sokol Vula dhe këngëtarja e famshme e ka përdorur pa leje.Rudina e ka pyetur nëse ka kontaktuar me Ritën për të kërkuar të drejtat e autorit, por ajo e ka mohuar duke u shprehur se ata e kanë lënë me aq dhe se në fakt këtë gjë nuk duhet ta kishte thënë në emision live. Gjyste Vulaj shtoi në fund se pavarësisht kësaj është e lumtur për Rita Orën, pasi na ka bërë krenarë.The post Gjyste Vulaj shpërthen ..

Lexone