Home / Tag Archives: kengetarit

Tag Archives: kengetarit

Foto legjendare! Era Istrefi shfaqet krah futbollistit të njohur, zbuloni kush është tjetër

Ditën e sotme Nicky Jam ka publikuar një foto ku shfaqet me Erën dhe Ronaldinhon, të rrethuar nga fansat.Era shfaqet mes futbollistit dhe këngëtarit teksa ua ka hedhur duart në qafë ndërsa Will Smith ka shkrepur foton.Këngëtarja shqiptare e ka ripublikuar foton dhe shkruan: “Një selfie legjendare”.The post Foto legjendare! Era Istrefi shfaqet krah futbollistit të njohur, zbuloni kush është tjetër appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: E dashura seksi e Robin Thicke zbulon “bombat” pas lindjes

Kanë kaluar vetëm 3 muaj nga momenti kur April Love Geary solli në jetë fëmijën e saj të parë me të dashurin Robin Thicke.Tashmë modelja 23 vjeçare duket se e ka marrë veten shpejt ku na tregon se vazhdon të jetë një “bombë” e vërtetë.E dashura e këngëtarit të njohur ka postuar një foto tepër të nxehtë në Instagram teksa shfaqet topless para pasqyrës.(TemA)

Lexone