Home / Tag Archives: kengetarin

Tag Archives: kengetarin

Gigi Hadid dhe Zayn Malik sërish bashkë

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë sërish bashkë. Ata u ndanë në muajin mars, por u kapën mat duke shkëmbyer puthje dy muaj më vonë.Ka qenë modelja e famshme, e cila konfirmoi me anë të një fotoje rikthimin me këngëtarin britanik. Në historinë e Instagram-it ajo ka postuar një foto ku Zayn shfaqet duke i dhuruar një puthje në faqe.Edhe pse fytyra e 24-vjeçarit nuk dukej ai është identifikuar nga tatuazhi i tij në krah.Pas ndarjes së tyre pritej që ish-pjesëtari i “One Direction” të hiqte tatuazhin me sytë e Gigi-t nga kraharori i tij, por e kundërta ndodhi pasi ai e shfaqte vazhdimisht në rrjetet sociale.1 of 46 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Kjo nuk pritej/ Prezantuesja e Eurovisionit flirton hapur me Eugent Bushpepën!

Mbrëmjen e djeshme u mbajt gjysmëfinalja e parë e festivalit të Eurovisionit, ku Eugent Bushpepa dhuroi një super performancë dhe arriti të kualifikohej në natën finale të Eurovisionit.Por, pas performancës së Bushpepës, të gjithë u drejtuan tek prezantuesja e festivalit, e cila flirtoi në mënyrë shumë të hapur me këngëtarin shqiptar.Filomena Cautela i tha Bushpepës se i pëlqenin shumë tatuazhet e tij dhe madje i kërkoi të bënte tatuazh emrin e saj.“Ti ke tatuazhet më të bukura që kam parë ndonjëherë! Këtu kam tatuazhin tënd më të ri, emrin tim”, u shpreh ajo, ndërsa Eugenti ia ktheu: “Do ta mbaj në zemër”.The post Kjo nuk pritej/ Prezantuesja e Eurovisionit flirton hapur me Eugent Bushpepën! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Deklarata për Kuranin, Erdogan kritikon personalitetet franceze

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, reagoi me zemërim ndaj një grupi prej rreth 300 personalitetesh franceze, që u bënë thirrje myslimanëve të denoncojnë referencat anti-hebraike dhe anti-krishterim në Kuran.Duke iu adresuar një takimi të partisë së tij të martën, Erdogan e përshkroi grupin, që përfshin aktorin Gerard Depardieu, këngëtarin Charles Aznavour dhe ish-presidentin, Nicolas Sarkozy, si “të neveritshëm” dhe tha se ai po i sulmon “shkrimet e shenjta për myslimanët”.Grupi nënshkroi një manifest që u botua në gazetën Le Parisien, muajin e kaluar.Deklarata u bën thirrje myslimanëve t’i denoncojnë disa referenca, në mënyrë që “asnjë besimtar të mos i referohet librit të shenjtë për të kryer një krim”.Erdogan tha se librat e tjerë të shenjtë kanë referenca të diskutueshme.“Po ta kishin lexuar, ndoshta do të kërkonin që Bibla të ndalohej, por ata nuk kanë shqetësime të tilla”, tha Erdogan.8 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)/REL

Lexone

“Po ta kishin lexuar Kuranin, do kërkonin që Bibla të ndalohej”, Erdogan deklarata të forta nga Ankaraja

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, reagoi me zemërim ndaj një grupi prej rreth 300 personaliteteve franceze, që u bënë thirrje myslimanëve të denoncojnë referencat anti-hebraike dhe anti-krishtere në Kuran.Duke iu adresuar një takimi të partisë së tij të martën, Erdogan e përshkroi grupin, që përfshin aktorin Gerard Depardieu, këngëtarin Charles Aznavour dhe ish-presidentin, Nicolas Sarkozy, si “të neveritshëm” dhe tha se ai po i sulmon “shkrimet e shenjta për myslimanët”.Grupi nënshkroi një manifest që u botua në gazetën Le Parisien, muajin e kaluar.Deklarata u bën thirrje myslimanëve t’i denoncojnë disa referenca, në mënyrë që “asnjë besimtar të mos i referohet librit të shenjtë për të kryer një krim”.Erdogan tha se librat e tjerë të shenjtë kanë referenca të diskutueshme.“Po ta kishin lexuar, ndoshta do të kërkonin që Bibla të ndalohej, por ata nuk kanë shqetësime të tilla“, tha Erdogan.(rel)

Lexone

Modelja e kap për faqe Sinanin, ja si reagon Andrra?! (Foto)

Auto Draft

Nertila Kapaj është një modele e njohur shqiptare. Bukuroshja ishte gjithashtu mysafire në dasmën e këngëtarit Sinan Hoxhës. Nga një foto të cilën ajo ka publikuar duket që këngëtarin e ka një mik shumë të afërt. Kjo për faktin që Nertila është parë teksa e kap për faqeje Sinanin. Derisa …

Lexone