Home / Tag Archives: kengetares

Tag Archives: kengetares

Vajza e Shkurte Fejzës i bën dasmorët ta harrojnë nusen e dhëndrrin

Ajo është vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.Përveç një bagazhi të pasur muzikor, Shkurte Fejza komentohet edhe për familjen e saj, e më konkretisht për vajzat, shkruan Kosovarja.Përveç Gresës, e cila tashmë zotëron famë si këngëtare, vajza tjetër e Shkurtes, Besiana, po vazhdon të komentohet mjaft nga shtypi rozë. Në Instagram, Besiana ka mahnitur me imazhet e publikuara nga një dasmë, aty ku ka marrë vëmendjen e të gjithëve.Me fustan të gjatë e të ngjitur për trup, Besiana Behluli vjen mjaft elegante.Këto janë imazhet e vajzës së Shkurtes, e cila vlerësohet mjaft për bukurinë e saj.

Lexone

Morena Taraku djeg rrjetin, pasi të shihni këtë video mezi do t’ju zëjë gjumi

Morena njihet për linjat e saj seksi dhe për videot e fotot provokuese që poston vazhdimisht në profilin e saj në Instagram.Por, postimi i fundit i këngëtares i ka ngritur temperaturat më shumë se ç’janë. Në një video që ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram, Morena shfaqet teksa bën dush me bikini, duke ekspozuar të pasmet e saj.“Kur është duke rënë shi jashtë”, ka shkruar Morena poshtë videos së nxehtë, në të cilën shihen tatuazhet e shumta që mbulojnë trupin seksi të këngëtares dhe linjat e saj perfekte.Me siguri kur ta shihni këtë video, do t’ju lëjë pa gjumë…When it’s raining outsideA post shared by K I N G M T (@morenataraku) on May 29, 2018 at 3:38am PDTThe post Morena Taraku djeg rrjetin, pasi të shihni këtë video mezi do t’ju zëjë gjumi appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Zhvishet vajza e Eli Farës, publikon bisedën me të dashurin

Marina Fara prej kohësh ka bërë publike që është në një raport dashurie me dikë.Edhe pse ende nuk e ka bërë të ditur identitetin e tij, bukuroshja ka përcjellë disa momente intime me të.Vajza e këngëtares së njohur ka publikuar një pozë nga shtrati, teksa shihet se është duke biseduar me kamera me njeriun e zemrës.Ajo shkruan: “Shumë larg dhe shumë afër”. (TemA)

Lexone

Beyonce nuk ka të ndalur, këtë rradhë i çudit të gjithë me blerjen e një prone aspak të zakontë

Këngëtarja me famë botërore njihet për shpenzimet e saj të çmendura, por kjo e fundit i ka habitur të gjithë!Beyonce është bërë pronare e një kishe prej guri në zonën e New Orleans, e cila është 100 vjeçare dhe kishte një vlerë prej 850 mijë dollarësh.E gjithë kjo ka ndodhur pasi në një kishë në San Francisco, këngëtarja ka mbajtur një meshë javë më parë dhe më shumë se 900 njerëz kanë marrë pjesë me lutjet e tyre.Mediat kanë raportuar se kisha e Beyonces është ndërtuar në fillim të vitit 1900, por ka qenë jashtë shfrytëzimit për disa kohë për shkak të largimit të anëtarëve të saj.Po ashtu, afër kishës së re të këngëtares, banon edhe motra e saj, Solange Knowles.The post Beyonce nuk ka të ndalur, këtë rradhë i çudit të gjithë me blerjen e një prone aspak të zakontë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT/ Rrëfimi i këngëtares së njohur shqiptare: Deshi të më përdhunonte në studio, por dola me vrap

Producenti i reperit Drake është duke u përballur me akuza për abuzime seksuale ndaj dy femrave, por atyre i është shtuar edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila ka treguar historinë e saj me anë të postimeve në “Twitter”.Bebe ka treguar se producenti Detail e kishte ngacmuar atë seksualisht.“Ai e provoi edhe me mua, kur isha në fillimet e mia, por dola me vrap nga studio e tij. Karma një Bushtër”, shkroi Bebe Rexha në Twitter.

Lexone

Faton Shoshi harron Era Istrefin, tregon puthjen e zjarrtë

Faton Shoshi, ish menaxheri dhe njëkohësisht ish i dashuri i këngëtares së famshme, Era Istrefit, duket se po e vazhdon jetën më së miri pavarësisht ndarjes nga Era.E me ç’kuptojmë nga postimi i fundit i tij, Fatoni e ka harruar Erën. Ai ka postuar në Instastory një foto, ku duket shenja e buzëkuqit të një femre.“Ca mi thon kësaj pune”, ka shkruar Shoshi mbi foto, duke treguar se vendin e Erës e ka zënë tashmë një femër tjetër.One life live It up, cuz you got one lifeA post shared by Era Istrefi (@strefie) on May 2, 2018 at 1:05pm PDTBitch Im lookin like a bagA post shared by Era Istrefi (@strefie) on Apr 28, 2018 at 1:59pm PDTThe post Faton Shoshi harron Era Istrefin, tregon puthjen e zjarrtë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Foto/ Shikoni ditëlindjen përrallore të Tianit, djalit të Tunës

Sot, Tiani, djali i këngëtares së famshme, Tunës, feston 1 – vjetorin e tij. Sigurisht që ky përvjetor nuk mund të lihej pa festuar dhe familja e tij, i ka përgatitur një festë shumë të bukur.Tuna ka organizuar një festë sekrete për djalin e saj në kryeqytet dhe disa foto prej kësaj feste po qarkullojnë në media, të cilat mund t’i shikoni më poshtë:The post Foto/ Shikoni ditëlindjen përrallore të Tianit, djalit të Tunës appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Flaka Krelani “djeg” rrjetin, ekspozon gjoksin pas dushit

Këngëtarja Flaka Krelani prej kohësh poston foto joshëse dhe mjaft intriguese në Instagramin e saj, duke ekspozuar linjat e saj trupore.Quick PickA post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on Mar 10, 2018 at 12:00pm PSTSë fundmi, duket se Flaka ka dashur vërtet që të ‘djegi’ rrjetin me një foto që ka postuar në Instagram.Më joshëse se kurrë, ajo shfaqet me flokët ujë dhe me një tualet të bërë, ndërsa ka ekspozuar gjoksin e saj, i cili duket në pasqyrën përpara këngëtares.Bath MakeoverA post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on Apr 27, 2018 at 1:17pm PDTA post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on Apr 13, 2018 at 9:37am PDTThe post Flaka Krelani “djeg” rrjetin, ekspozon gjoksin pas dushit appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone