Home / Tag Archives: kengetaren

Tag Archives: kengetaren

Del video, Rita Ora prekje dhe puthje të nxehta me këngëtaren e famshme

Kënga e Rita Orës, ‘Girls’ në bashkëpunim me Charlie XCX, Bebe Rexha dhe Cardi B ka ardhur me një klip muzikor.Një projekt që u komentua gjatë për tematikën është finalizuar nga vajzat që janë përpjekur të sjellin frymë verore me veshjet e tyre.Rita Ora shfaqet në një ambient të mbushur me vajza të ndryshme, ndërsa ka skena erotike ku femrat prekin njëra-tjetrën.Charlie gjendet në një ambient të zi ku i jepet rëndësi imazhit të saj. Ndërsa Bebe Rexha shfaqet me të kuqe për të treguar femrën joshëse dhe seksi.Reperja e famshme Cardi B ka dalë në një imazh të madh ku duket sikur flet me Ritën dhe në fund përfundojnë me puthje.The post Del video, Rita Ora prekje dhe puthje të nxehta me këngëtaren e famshme appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT/ Olti Curri “shpërthen” ndaj qytetarëve: Jeni idiotë, Rita Ora është shumë kurvë. Mua më pëlqen Dua Lipa

Olti Curri thotë se Rita Ora ka moral të dobët duke nënvizuar se sipas tij ajo është e përdalë artistikisht.Gazetari gjykon se qytetarët nga Kosova që i janë kundërvënë atij janë pseudonacionalistë idiotë pasi ai admiron këngëtaren Dua Lipa.“Rita Ora, Dua Lipa…por me pare ishte Madonna…Kylie Minoug… Ça lidhje ka Kosova ne gjithe kete?! Pse Dua Lipa qe une pelqej nuk eshte nga Kosova !!! Pseudonacionaliste idiote…” shkruan Curri. (TemA)

Lexone

Dua Lipa thyen “new rules”, kthehet me ish të dashurin (Foto)

“New Rules” është definitivisht një hit, me të cilin shqiptaro-britanikja Dua Lipa i dha zemër shumë vajzave dhe i shty të merrnin në duar fatet e jetës, duke mos përjetuar shkatërrim nga prishja e një lidhje dashurie.Por për vetë Duan duket se “rregullat e reja” janë thyer, pasi është kapur “mat” me ish të dashurin e saj Isaac Carew, jashtë Soho House në Londër të mërkurën.1 of 4Për këngëtaren dashuria e vërtetë bën që të shkelen rregullat dhe të rindizet romanca me ish-in, në krahët e të cilit është rikthyer pasi është ndarë krejt papritur nga Paul Klein, me të cilin kishte 5 muaj lidhje.31 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Vjen çmenduria e rradhës nga i dashuri miliarder i Morenës, shikoni çfarë bën ai për këngëtaren

Vetëm pak ditë më parë u zbulua i dashuri miliarder i Morena Tarakut, biznesmeni me origjinë nga Teherani, të cilët u kapën mat nëpërmjet disa fotove që vet ai kishte postuar me këngëtaren.Si për ta konfirmuar këtë lajm, Morena tregoi tatuazhin që kishte bërë në krahë të emrit të të dashurit të saj, “Sasha”, duke treguar kështu se ka rënë kokë e këmbë brenda me të.E mesa duket, ndjenja është e ndërsjelltë edhe për biznesmenin. Ai ka postuar një video në Instastory, ku ka kapur si fillim tatuazhin e emrit të Morenës që ka bërë në krah dhe më pas e ka fokusuar kamerën tek kënga më e re e të dashurës së tij, “Femnat”, duke e promovuar kështu.The post Vjen çmenduria e rradhës nga i dashuri miliarder i Morenës, shikoni çfarë bën ai për këngëtaren appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Enca godet sërish, pozon lakuriq para kamerës

Këngëtarja e njohur, Enca, njihet për fotot e saj provokuese që poston shpeshherë në rrjetet sociale.Megjithatë, për një periudhë të gjatë, këngëtaren nuk e pamë të hidhte më fotot a videot e saj provokuese.Por, duket se Enca është rikthyer me postimet e saj joshëse. Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video në Snapchat, ku ka kapur një foto që duket të jetë nga një set fotografik që ajo ka bërë.Ajo shihet lakuriq, ku mban vetëm një peshqir përpara trupit për t’u mbuluar dhe me një tjetër peshqir në kokë, duke provokuar të gjithë ndjekësit me këtë foto seksi.The post Enca godet sërish, pozon lakuriq para kamerës appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Çfarë e ka bashkuar Klaudia Pepën dhe Nora Istrefin? Diçka po zihet midis dyshes

Njëra është këngëtare e njohur që numëron disa hite dhe tjetra një balerinë e njohur brenda e jashtë vendit, asnjë gjë nuk i ka lidhur më parë me njëra-tjetrën Klaudia Pepën dhe Nora Istrefin.Quando ti dicono “Non sei abbastanza sensuale “ e tu ci provi lo stesso Ooooooopssssss! #jlo #elanilloA post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on May 8, 2018 at 5:01am PDTNë një foto që Pepa ka hedhur në Instastory disa orë më parë, ajo shihet në një studio me këngëtaren Nora Istrefi, ku të dyja kanë marrë të njëjtën pozë kërcimi.Mesa duket, Klaudia do jetë duke krijuar koreografinë e videoklipit të ardhshëm të Istrefit. Më parë, balerina e njohur ka bërë edhe koreografinë e këngës së famshme të Elvana Gjatës, “Puthe”.A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on Apr 26, 2018 at 7:37am PDTThe post Çfarë e ka bashkuar Klaudia Pepën dhe Nora Istrefin? Diçka po zihet midis dyshes appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Era Istrefi tregon se çfarë urren më shumë tek Lori Hoxha

Lori Hoxhën dhe këngëtaren e famshme Era Istrefin, e kemi parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës, ku duket se janë shoqe shumë të mira.Ditët e fundit, dy vajzat bukuroshe janë takuar në Londër, ku duket se po argëtohen pa fund së bashku.Ka qenë Lori, e cila nëpërmjet një postimi në Snapchat, ka rrëfyer se cila është gjëja që Era urren më shumë tek blogerja.Në foton që Lori ka hedhur, duket Era teksa i lyen asaj buzët me laps. “Ajo e urren që unë asnjëherë nuk përdor laps buzësh”, ka shkruajtur Lori përbri fotos.The post Era Istrefi tregon se çfarë urren më shumë tek Lori Hoxha appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Stresi sqaron njëherë e mirë lidhjen e përfolur me Fifin: “O kazana plerash…”

Disa ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se Stresi ka flirtuar me kolegen e tij Fifin, kjo pas një përgjigje që ai ka dhënë në një emision ku ishte i ftuar.Reperi po luante një lojë me moderatorin, ku nëse nuk i përgjigjej një pyetje, ai duhet të hante ose të pinte diçka të shpifur. Kur moderatori e pyeti Stresin se nëse kishte flirtuar apo kishte qenë në një lidhje me ndonjë kolege të tij, reperi u përgjigj duke përmendur Fifin, këngëtaren e njohur.Por, mesa duket, kjo ishte thjesht një shaka e reperit. Stresi është revoltuar shumë nga shkrimet që kanë bërë mediat mbi këtë lajm, ku në një postim të fundit iu drejtohet atyre si “kazan plehrash”.“Me asnjërën prej kolegeve s’kam pasur të bëj dhe as të kem pasur flirt apo dicka tjetër”, është shprehur reperi, duke sqaruar të gjithë situatën. Sigurisht që edhe ofendimet nga ana e atij mbi mediat nuk kanë munguar. Për më shumë lexoni postimin e mëposhtëm:Me fjal merren te gjithe me fjal ta hajn M…. Te Gjithe … a e kuptoni qe sdi..

Lexone

Madhështore: Publikohen pamjet nga festa private e 1 vjetorit të djalit të Tunës

Ajo së fundmi i ka ,mahnitur të gjithë teksa ka shpërndarë disa foto së bashku me vogëlushin, ku duket në super formë.Dita e sotme është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren, pasi djali i saj Tian mbush 1 vjeç. Për të festuar ditëlindjen tij të parë ajo së bashku me partnerin Patris Berisha kanë organizuar një festë madhështore në kryeqytet.

Lexone