Home / Tag Archives: kengetare

Tag Archives: kengetare

FOTOT: Ai sot martohet, por njihuni me 13 ish-të dashurat e Princit Harry

Princi Harry është cilësuar shpesh si ‘playboy’ i Pallatit Mbretëror, pasi ka pasur shumë historira.Zyrtarisht, numërohen të paktën 13 të dashura që ai ka pasur ndër vite.Të dashurat e Harryt kanë qenë modele, aktore, këngëtare, madje edhe vajza që kanë dalë nga ‘reality-show’ të ndryshëm.Sot ai martohet, por ne po rikujtojmë 13 të dashurat e tij, që nga modelja e njohur Cara Delevigne, deri tek këngëtaret Natalie Imbruglia e Ellie Goulding. (TemA)

Lexone

Kush është Valbona Rushitaj dhe pse “Më fal” ?

E ftuara e radhës në Zonë e Lirë është Valbona Rushitaj, një këngëtare e muzikës popullore.Ajo vjen për të promovuar klipin e saj më rë ri dhe të tretin nga gjithë punët e saj me titullin “Më fal”. Po kujt i kërkon falje Valbona?Ajo thotë se kënga i kushtohet të gjitha vajzave që janë lënduar nga dashuria dhe se në këngë i lutet Zotit ta falë dhe ta ktheje atë që i mungon.Valbona gjithashtu ka treguar edhe detaje rreth vetes.Ajo punon si dado tashmë prej 11 vitesh në Greqi dhe se më herët ka qenë sportiste dhe prej 1 viti tashmë i është futur muzikës në moshën 38 vjeçare, duke shtuar se nuk ka ndërmend të ndalet.The post Kush është Valbona Rushitaj dhe pse “Më fal” ? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Roberti vesh setrën më të mirë, e shkrin Norën

Roberti dhe Nora dy këngëtarë që më shumë se profesionit të tyre i përkushtohen veshjes dhe pamjes. Në postimet e tyre gjithmonë vëmendjen e marrin veshjet e tyre të shtrenjta të cilat me shumë entuziazëm i ekspozojnë si produkt i vetëm punës së tyre, përcjell ORAinfo. Nora duket që ka …

Lexone