Home / Tag Archives: kendshem

Tag Archives: kendshem

Ish-i i Di Caprios, nudo para pasqyrës

“Njih pikëpamjet e tua”, – shkruan Nina Agdal, duke postuar një foto nudo ‘integrale’. Modelja, ish-i i Leonardo Di Caprios, ka pozuar e zhveshur mbi shtrat, me vetëm një palë këpucë të zeza me takë, ndërsa shihet në pasqyrë. Nuk është fotoja e vetme “e nxehtë” që në javët e fundit modelja i ka dhuruar ndjekësve të saj…1 of 5“Kur drita dhe i/e dashuri yt janë të këndshëm, duhet të bësh atë që di”, – kishte shkruar në diciturën e një fotoje që e shfaqte nudo mes pemëve. Këtë të fundit ia kishte realizuar i fejuari, Jack Brinkley Cook.27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone