Home / Tag Archives: kejvinen

Tag Archives: kejvinen

Ku do ta puthte Arian Çani Kejvinën nëse do vinte tek “Zonë e Lirë”?

Teksa ishte i ftuar në emisionin e sotëm të “Xing me Ermalin”, Ermali ka ftuar në studio Kejvina Kthjellën, e cila do t’i drejtonte një pyetje Arian Çanit.Por, ishte vet Ermali ai që i drejtoi një pyetje pikante Çanit. “Ku do ta puthje Kejvinën nëse ajo do të vinte tek “Zonë e Lirë” dhe ku do ta puthje tani që jemi tek Xing?”.“Do ta puth në b***ë tani që jemi tek Xing”, është shprehur Çani.The post Ku do ta puthte Arian Çani Kejvinën nëse do vinte tek “Zonë e Lirë”? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone