Home / Tag Archives: kardashian

Tag Archives: kardashian

FOTOT: Kim ka një surprizë për adhuruesit e saj

Kim Kardashian ka surprizuar adhuruesit e formave të saj.Ajo është shfaqur e veshur me klas në CFDA Fashion Award.Ndryshe nga çdo herë tjetër Kim nuk ka lënë asgjë zbuluar duke i mbuluar mirë asetet.Ajo që u vu re ishte mungesa e sutjenave gjatë daljes së saj publike. (TemA)

Lexone

FOTOT: Kim nuk i lë vend imagjinatës

Kim Kardashian është ndër femrat më të komentuara në shtypin rozë.Ajo është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat llogarit miliona ndjekës.Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën kishte veshur një fustan transparent, i cili nuk i linte vend imagjinatës.Në atë fustan, bukuroshes i duken tërësisht të brendshmet, ndërsa në pjesën e sipërme nuk ka fare reçipeta. (TemA)

Lexone

Kim Kardashian takohet me presidentin Trump

Kim Kardashian West u takua dje me presidentin Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë. Në qendër të bisedës mes Kim dhe Trump ishte rasti i një 63-vjeccare të dënuar me burgim të përjetshëm.E moshurara Alice Marie Johnson vuan burgimin prej më shumë se dy dekadash, pas problemesh me drogën.Më herët Kim e ka diskutuar këtë problem edhe me dhëndrin e Trump, Jared Kushner, që mendohet t’i ketë mundësuar Kim takimin me presidentin.Pas takimit Trump ka postuar edhe një foto në Twitter, ku shkruan: “Takim i rëndësishëm me Kim Kardashian, diskutuam për reformën në burgje dhe dënimet”.31 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Në pishinë me motrat Kardashian

Ato kanë 17 vjet dallim në moshë.Por, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner treguan ngjashmëritë e tyre ekstreme të hënën, pasi po relaksoheshin në një pishinë në Calabasas.39 vjeçarja Kourtney shihet me bikini rozë, derisa modelja 22-vjeçarja ka pozuar me bikini të kaltra ku që të dyja duken tejet seksi. (TemA)

Lexone

E krahasojnë me Kim Kardashian, bukuroshja ruse çmend ndjekësit me pozat seksi

Anastasia Kvitko është bërë e famshme falë ngjashmërisë së saj me Kim Kardashian, si pasojë e formave të kolme që të dyja vajzat kanë.Find your Miami Cuban Chain on traxnyc.com manufactured here in Miami . Follow @traxnyc for your #jewelry needs. #goldchain #solidgold #cubanlink #traxnyc #bettercallpaulA post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on Apr 24, 2018 at 10:31am PDTMirëpo, ajo ka theksuar se është shumë më e bukur se amerikania dhe këtë e demonstron vazhdimisht me fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.Photo @alotofblurryhereA post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on May 11, 2018 at 12:40pm PDTSë fundmi, 23 vjeçarja ka publikuar disa foto mjaft të nxehta, të cilat tentojnë të nxisin vizitorët për të shkuar në Rusi.Swimsuit @chloecoco.co Photo @aldorphotographyA post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on May 5, 2018 at 2:41pm PDTNën diçiturën “Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”, Kvitko ka lënë pa frymë 7 milion ndjekësit e saj dhe sh..

Lexone

FOTOT: Rivalia e Kim Kardashian përshëndet fansat me poza seksi

Anastasia Kvitko u bë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse theksoi se është shumë më e bukur nga amerikaniaSë fundi, 23-vjeçarja u bë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”. Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë.

Lexone

Bëni kujdes kur të shihni këto foto! Demi Rose “ngre” temperaturat!

23-vjeçarja Demi Rose prej ditësh ndodhet në Ibiza ku po shijon disa ditë pushim dhe njëkohësisht ekspozon format e saj bombastike nën rrezet e nxehta të diellit.Ajo tani më njihet si një nga vajzat me super forma trupor dhe cilësohet si e vetmja femër që mund të lërë pas Kim Kardashian. Këtë gjë e shohim edhe nëpërmjet këtyre fotove të shkrepura në bregdetin e Ibizas, ku Demi duket shpërthyese me bikinit e saj.The post Bëni kujdes kur të shihni këto foto! Demi Rose “ngre” temperaturat! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Një nënë seksi si Farrah Abraham (Foto)

Ajo është një vajzë ekranesh dhe me fizikun mbresëlënës i bën të gjithë për vete.Dhe Farrah Abraham siguroi që ajo të vendoste ndizte mediat rozë, teksa u shfaq në plazhin e Hotel Martinez gjatë 71 vjetorit të Festivalit të Filmit të Kanës, në Francë.1 of 8EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_035.jpg) [Photo via Mega Agency]EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Me..

Lexone

Tunduese nga plazhi, modelja e famshme ‘tërbon’ pushuesit me format bombastike

Modelja britanike Demi Rose, është përherë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, kjo falë formave bombastike që ajo zotëron.23 vjeçarja seksi di si të përflitet nga mediat dhe nga publiku, të cilët e kanë cilësuar atë si një konkurrente të denjë të formave të lakmuara të Kim Kardashian e Kylie Jenner.Ajo ka treguar edhe njëherë format e saj të kolme teksa ishte duke pushuar në Ibiza. E veshur me një palë bikini të kuqe, Demi dukej mjaft seksi teksa dilte nga jahti luksoz ku po pushonte.Rose ka vendosur që sipër të veshi një kartigan të bardhë dhe të mbante kapuçin në kokë, për t’u mbrojtur nga erërat e forta.The post Tunduese nga plazhi, modelja e famshme ‘tërbon’ pushuesit me format bombastike appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Khloe Kardashian prezanton për herë të parë vajzën; kopje e të atit

Khloe Kardashian ka prezantuar për herë të parë vajzën e sapolindur, True.Ylli i reality show, 33 vjeç ka postuar në Instagram një video të ëmbël të së bijës që mbush 1 muaj jetë.“Gëzuar një mujorin True”, shkruan Khloe në postimin që shoqëron videon. Me një shikim të shpejtë, ajo që të bie menjëherë në sy është ngjashmëria e madhe e të voglës me babanë e saj, basketbollistin Tristan Thompson.12 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone