Home / Tag Archives: kandidatit

Tag Archives: kandidatit

Bekim Sali: Çairi është me BESË

Bekim Sali: Çairi është me BESË

“E dua (zemrën)❤️time! “Urime dhe na priftë e mbara! Prej sot në Çair ia filloi jehona e fitores. Kanë mbetur vetëm edhe disa ditë dhe do të jetë krejt ndryshe. Të gjithë prej sot e kanë vetëm një refren – Çairi është me BESË!”, ka shkruar në rrjetin e tij …

Lexone