Home / Tag Archives: kandidateve

Tag Archives: kandidateve

Arsenali, Luis Enrique kërkon 200 mln £ dhe yllin e Serisë A

Janë 200 milionë sterlina. Sipas “The Sun”, kjo është shifra që Luis Enrique i ka kërkuar Arsenal-it për të përforcuar skuadrën në merkaton e verës.Sipas të përditshmes angleze, ish-trajneri i Barcelona-s është në krye të listës së kandidatëve për të marrë vendin e Arsene Wenger në drejtim të “Topçinjve”.Spanjolli duket se ka kërkuar disa garanci nga drejtuesit e klubit londinez në lidhje me investimet që do të mund të bëhen në verë për të krijuar një ekip të fortë.Objektivi kryesor e Luis Enrique është mesfushori i Roma-s, Radja Nainggolan.27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Basha pret në radhë, për të votuar vetveten

FOTOLAJM/ Basha pret në radhë, për të votuar vetveten

Luzim Basha si një prej 2 kandidatëve për postin e kryetarit të Partisë Demokratike, të cilin e ka ngrirë, është shfaqur në selinë qendrore të partisë duke mbajtur radhë, për të votuar vetveten. Basha ka votuar rreth një orë pas rivalit të tij, Eduard Selami. Ndërkohë në radhë, siç duken …

Lexone