Home / Tag Archives: kamarier

Tag Archives: kamarier

Cili ka qenë kamarieri që i ka shërbyer Çanit kur ishte në Korfuz?

Të ftuar në studion e emisionit “Zonë e lirë” janë tre çuna që kanë qenë pjesë e aventurës “Redbull, can you make it?Roel Rapi, Kristi Dhimitri dhe Franko Hoxha janë tre çunat që kanë qenë pjesë e këtij grupi. Por, Arian Çani ka zbuluar edhe një fakt interesant mbi ta.Njëri prej këtyre çunave ka qenë kamarier dhe i ka shërbyer Çanit teksa ishte me pushime në Korfuz. Kush ka qenë ai sipas jush? Roel Rapi, Kristi Dhimitri apo Franko Hoxha?The post Cili ka qenë kamarieri që i ka shërbyer Çanit kur ishte në Korfuz? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone