Home / Tag Archives: kalifornise

Tag Archives: kalifornise

FOTOT: “Më shihni të pasmet”

Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj me foto në rrjetet sociale.Dhe këtë herë Iggy Azaleas ka realizuar një foto mjaft hot ku tregon të pasmet bombastike.E veshur me bikini Iggy ka pozuar në një pishinë në Kalabasas të Kalifornisë. (TemA)

Lexone