Home / Tag Archives: kafeneja

Tag Archives: kafeneja

Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’

Njihuni me gruan bukuroshe të 'Okit'

Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’[/caption] Fatmir Spahiu është aktor shumë i dashur për të gjithë. Ai u bë i njohur me emrin “Oki” pasi që kishte emrin në serialin Kafeneja jonë. Oki është i martuar me Zanën dhe kanë dy fëmije. Edhe pse fëmijët e tyre janë bërë te …

Lexone