Home / Tag Archives: kacavide

Tag Archives: kacavide

VIDEO e tmerrshme: Burri godet gruan me kaçavidë

Një burrë u kap nga kamerat duke sulmuar gruan e tij 38-vjeçare me një kaçavidë, ndërsa ajo ishte ulur në dyqanin e një berberi në Manhattan.Çifti, i cili ndan kujdestarinë e një vajze pesëvjeçare, përfundoi duke u grindur në dyqan dhe më pas zënka e tyre u zhvendos jashtë në rrugë.Në pamjet filmike shihet 66-vjeçari Jose Castillo i cili godet gruan e tij me kaçavidë.Është dashur ndërhyrja e një berberi që të ndalte sulmit e burrit ndaj gruas së tij.Sulmi ishte mjaft brutal pasi ai eci deri te gruaja e tij me një kaçavidë të fshehur në dorën dhe më pas godiste atë pa mëshirë.Jose Castillo është arrestuar pasi mbi të rëndon akuza për vrasje në tentativë. (TemA)

Lexone