Home / Tag Archives: juristja

Tag Archives: juristja

FOTOT: Juristja e bëshme që po çmend Tajlandën

Pia Muehlenbeck numëron tashmë rreth 2 milionë ndjekës në Instagram.Juristja që po çmend rrjetet sociale me format e saj bombastike, së fundmi ka zgjedhur të relaksohet në Tajlandë.Pia sjell për fansat disa nga pozat që ka bërë gjatë pushimeve të saj.Postimet kanë marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komplimentesh për bukuroshen. (TemA)

Lexone