Home / Tag Archives: jeshimi

Tag Archives: jeshimi

Njihuni me të dashurin e ri të ‘Jeshimit’

Një nga telenovelat që mbajti pas vetes shumë njerëz ishte dhe “Lale”. Pjesë e kësaj telenovele ishte dhe aktorja Serenay Sarıkaya, e cila ka interpretuar rolin e ‘Jeshimit’ duke u kthyer në një nga personazhet më të diskutuara. Jo vetëm si aktore, por ‘Jeshimi’ njihet edhe si një nga blogeret …

Lexone