Home / Tag Archives: jennifer

Tag Archives: jennifer

E dashura seksi e boksierit Mayweather (Video)

Një jesh një sportist i njohur dhe i famshëm, duhet të kesh në krah jo vetëm një super-femër, por edhe të fortë ama. Boksieri i njohur, Floyd Mayweather i ka prezantuar të gjithëve hobin dhe linjat seksi të së dashurës së tij.1 of 5Partnerja e tij e re, Jennifer Duran është filmuar duke kalëruar në një stallë kuajsh. 41-vjeçari tregoi hapur se rrethohet nga femra shumë të bukura dhe joshëse. Video është bërë virale duke marrë mbi 3 milionë klikime.Floyd Mayweather u bë i njohur nga ndeshja e tij me Conor McGregor, ku arriti të triumfojë duke u shpallur boksieri më i lartë i të gjitha kohërave. Mayweather Jr. është shpallur bokseri më i paguar në botë.Ai është renditur nga revista Forbes në vendin e parë, keshtu edhe duke marrë epitetin e bokserit më të paguar në botë.Vetëm nga meçi i fundit me Mc Gregor, Mayweather ka fituar 230 milionë dollarë.A STALLION on top of a stallion @iamjenduranA post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on Apr 22, 2018 at 5:34pm PDT ..

Lexone

FOTOT: “Më pëlqen të kalëroj”, kjo është e dashura seksi e boksierit të njohur

Edhe pse Floyd Mayweather la boksin në moshën 41-vjeçare, ai ka gjetur se si të shtyjë ditët.Tashmë ai po shpenzon paratë e tij rreth e rrotull botës duke parë vendet që si kishte vizituar më parë.Në këtë aventurë të re ai ka marrë modelen e njohur Jennifer Duran.E dashura e tij ka pasion kalërimin dhe nuk nguron të shpërndajë poza në rrjetet sociale me kalin e saj.(TemA)

Lexone