Home / Tag Archives: its

Tag Archives: its

15 raste kur njerëzit kanë lënë nam me veshjet e tyre skandaloze (Foto)

Jo çdo gjë që del në modë duhet të jetë patjetër e bukur dhe me stil. Mëposhtë po ju rendisim disa raste kur veshjet që kanë dalë në modë, kanë dështuar komplet.Veshjet denim që përbëhen nga pjesë xhinseshThe ultimate denim remix, #VETEMENTSxLEVIS has dropped. Get it before it's gone!A post shared by Selfridges (@theofficialselfridges) on Mar 27, 2017 at 11:00am PDTStreçe të përbëra nga qimeXhaketat që duken sikur kanë baltë sipër tyreThonjtë me qimeThoughts? We know what we think! @sb.london #furnails #sheadbeauty #sheadnails #eastlondon #nailsA post shared by Shea'D Beauty East London (@sheadbeauty) on Feb 25, 2016 at 3:06am PSTGeta të qëndisura me stoli•Wild Cherries• #handmade #fishnettights #madeinnyc #wildcherries •SHOP ON ETSY• (link in bio)A post shared by Lirika Matoshi (@lirika.matoshi) on Jan 31, 2017 at 7:36am PSTReçipetat-peshqirGetting ready doesn't have to mean getting sweaty! Try your glam routine in a #tatatowel tonight! Get..

Lexone