Home / Tag Archives: irritimin

Tag Archives: irritimin

VIDEO: Sherr në rrugë, burri merr varrenë dhe i thyen xhamat e makinës

Ky është momenti tronditës kur një burrë godet me varre një burrë që ndodhej në makinë dhe i thyen xhamat automjetit.Por sikur të mos mjaftonte kjo ai godet më pas edhe një person të dytë që doli nga makina.Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i cili ka sjellë irritimin e burrit me makinë të kuqe i cili godiste pa mëshirë me varre. (TemA)

Lexone