Home / Tag Archives: intervisten

Tag Archives: intervisten

VIDEO/ Si përgënjeshtron “Babalja” gjatë intervistës, gazetarin që gënjen trashë dhe del bllof me vetë fjalët e tij

Gazetari i PD, Jetmir Olldashi, ka thënë se regjistrimi i bisedës mes Agron Xhafajt dhe Albert Veliut, është bërë nga ky i fundit.Por, në mënyrë qesharake, në intervistën që ai vetë i ka bërë Veliut, ky i fundit thotë se përgjimi është bërë nga vetë Agron Xhafaj.Pra, sot Olldashi ka dhënë një prononcim, ku përgënjeshtron veten dhe të intervistuarin e tij.Kur dhe i intervistuari dhe intervistuesi gënjejnë, më e pakta që mund të bësh, është që t’i marrësh seriozisht.Pjesë nga intervista e “Babales”, me Jetmir Olldashin, që nxjerr bllof pretendimet e këtij të fundit.Në këtë aventurën tënde që thua se e provove e bëre, ke bërë filmime të tjera?Filmime të tjera unë s’kam bërë, filmime të tjera. Filmimet i ka bërë vetë Agroni, nuk i kam bërë unë dhe aty janë.Si i ka bërë?Po ku di gjë unë si i ka bërë, me dashje, pa dashje, i di Agroni, jo unë.Po ti thua që Agroni ka përgjuar veten?Po normale, ku di unë ça i është vënë Agronit dhe akuzon Andonin në anën tjetër. Ato të gjit..

Lexone

Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan

Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan

Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan[/caption] Artistja e njohur Mihrije Braha ka qenë e pranishme ditë më parë në spektaklin e njohur Zhurma Video Music Awards ku ka fituar edhe çmimin “Best Balade”. Në intervistën që ajo ka dhënë pas eventin para moderatorit Maksim Gjokaj në lidhje …

Lexone