Home / Tag Archives: interesuar

Tag Archives: interesuar

Fibank Albania ofron kredi “Per cdo qellim” me kushtet me te favorshme te mundshme

Produkti i fundit i lancuar nga Fibank Albania eshte kredia “Per cdo qellim” per te gjithe individet me kushtet me te favorshme te mundshme, te pershtatura ndaj klientit sipas specifikave te tij perkatese.Kredia “Per cdo qellim” eshte nje mundesi e shkelqyer per kedo, me norme interesi qe fillon nga 1.9% e kombinuar me fleksibilitet ne kerkesen e dokumentacionit dhe me clirimin e klientit nga detyrimi per te sjelle nje numer te madh dokumentash. Nuk eshte i detyrueshem Sigurimi I jetes per kete kredi. Nje tjeter clirim per klientin eshte fakti se kolaterali nuk eshte e domosdoshme te jete ne emer te kredimarresit. Keto kushte hapin plot mundesi te mira per kedo qe ka deshire te marre nje financim per qellimet e tij.Ky produkt ofron fleksibilitet ne planin e investimit dhe synon te mbuloje nevojat financiare te klienteve me te ardhura te qendrueshme, historik te mire te ripagimit te kredise dhe kolateral te pranueshem.Cdo person i interesuar, pervec nje vizite ne dege mund te apli..

Lexone

Reali nuk humb kohë, kontakton pasardhësin e Zidanes

Florentino Perez dhe drejtorët e tij të Real Madrid nuk kanë harxhuar kohë teksa kanë filluar kërkimin e trajnerit të ri pas largimit të Zinedine Zidane, me klubin që ka nisur kontaktet me Mauricio Pochettino.Ai është kandidati i parë që ata kanë kontaktuar, teksa është i pari në listë.Los Blancos kërkon të dijë sa më shpejtë nëse argjentinasi do të ishte interesuar të ulej në stolin e Santiago Bernabeu.Por ai sapo ka nënshkruar një kontratë të re me Tottenham por nuk ka asnjë klauzolë specifike që e mban të lidhur me klubin.Gjithsesi, ai ka një marrëveshje me pornarin Levy që nëse Real Madrid troket te dera, ai mund të largohet.1 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Fabregas dhurata e Valencias për Championsin

Aventura e Cesc Fabregas te Chelsea është drejt mbylljes dhe destinacioni i radhës do të jetë Spanja aty ku u formua edhe si lojtar. 31-vjeçari ka edhe një vit kontratë me “Blutë e Londrës” dhe vetëm një veto e trajnerit të ardhshëm të ekipit mund të pengojë largimin e tij ndërs Valencia e Villarreal po fërkojnë duart për fantazistin. Ekipi i Marcelinos është ai më shumë i interesuar duke parë se luan edhe në Champions League dhe Fabregas do të ishte dhurata më e mirë për tifozët e skuadrës.28 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

“Mbi gjykatën ofrohen para”, reagon ashpër ish-ministri LSI kundër Donald Lu: Kulmi i banditizmit

“Mbi gjykatën bëhet presion dhe ofrohen para”, me një citim të ambasadorit Lu, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka vendosur të nisë reagimin e tij pas deklaratës së zyrtarit amerikan.Manjani ka thënë se qeveria bën presion si të gjithë “të fortët”, ndërsa ka shtuar se ky është kulmi i banditizmit.Postimi i plotë i Manjanit:“Mbi gjykatën bëhet presion dhe ofrohen para”- thotë Ambasadori i SHBA, për gjykimin në Apel të masës së sigurisë së Saimirit.Dmth qeveria, si e interesuar për këtë çështje, bën presion dhe ofron para si të gjithë “të fortët” e “trafikantët ”!Ky është kulmi i banditizmit!

Lexone

Rama e nis ditën me një ftesë për shqiptarët: Kaloni një moment magjie

Kryeministri Edi Rama e ka nisur diten sot me nje ftese per gjithe shqiptaret qe e duan pikturen.Ai fton kedo qe eshte i interesuar te kaloje moment magjie artistike ne Galerine Kombëtare të Arteve, ku ekspozohen nga sot pikturat e Edi Hilës.Mesazhi i RamesMIRËMËNGJES dhe me këtë ftesë për të kaluar një moment magjie artistike në Galerinë Kombëtare të Arteve, ku ekspozohen nga sot pikturat e jashtëzakonshme të Edi Hilës, ju uroj një ditë të bukur

Lexone

Rodrigo, pasardhësi i Griezmann te Atletico Madrid?

Marcelino ia ka bërë të qartë drejtuesve të Valencias se kërkon përforcime për sezonin e ardhshëm për të përballuar të gjitha kompeticionet po për shkak të fair play financiar klubi mund të shesë një nga lojtarët më të mirë për të vepruar më pas lirisht në merkato. Sulmuesi Rodrigo ka shumë kërkesa dhe është Atl. Madrid ekipi më i interesuar për 27-vjeçarin që ka një klauzolë tepër të lartë prej 120 milionë eurosh. Por Valencia është gati të negociojë për shitjen e tij për një ofertë jo më pak se 60 milionë euro, shumë e përballueshme për “Los Colchoneros”.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

VIDEO/ Ç’ndodhi me burrin nga Laçi që iu ankua live Ramës se e merrte 60 mijë, tani ilaçi është 215 mijë

Kryeministri Rama e ka nisur diten me historine e qytetarit nga Laci, qe vuan nga hepatiti B dhe iu ankua live gjate takimit te tij te fundit, per rritjen e cmimit te ilacit“Jam me hepatit B, prej vitesh kurohem per melcine e zeze, e marr me gjysme rimbursim ilacin 60 mije, e mora kete radhe ishte bere 215 mije leke, me kaq une nuk e marr dot”- tha ai.Pas takimit, Rama ka telefonuar ministren e Shendetesise, e cila ka pritur me tej qytetarin dhe eshte sqaruar si mund ta shihni ne videon me poshte.“MIRËMËNGJES dhe me këtë episod që nisi në takimin e llogaridhënies në Kurbin e përfundoi në zyrën e ministres në Tiranë, ku sqarohet edhe kushdo që është i interesuar të dijë për listën e re të barnave të rimbursueshme, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Rama.

Lexone

Qytetari ankohet për ilaçet me rimbursim, Rama i zgjidh problemin (Video)

Kryeministri Edi Rama postoi një video, ku një qytetar shpreh shqetësimin në lidhje me barnat me rimbursim, pasi me ndryshimin e listës ai duhet të paguajë për medikamentin. Rama e adreson këtë problem të ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila më pas ndërmerr hapat e tjerë për t’i dhënë zgjidhje çështjes së qytetarit.“Mirëmëngjesi dhe me këtë episod që nisi në takimin e llogaridhënies në Kurbin e përfundoi në zyrën e ministres në Tiranë, ku sqarohet edhe kushdo që është i interesuar të dijë për listën e re të barnave të rimbursueshme, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.PërShëndetësinëqëDuamMIRËMËNGJES dhe me këtë episod që nisi në takimin e llogaridhënies në Kurbin e përfundoi në zyrën e ministres në Tiranë, ku sqarohet edhe kushdo që është i interesuar të dijë për listën e re të barnave të rimbursueshme, ju uroj një ditë të mbarëGepostet von Edi Rama am Donnerstag, 10. Mai 201811 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

VIDEO/ Ç’ndodhi me burrin nga Laçi që iu ankua live Ramës se e merrte 60 mijë, tani ilaçi është 215 mijë: Ministrja…

Kryeministri Rama e ka nisur diten me historine e qytetarit nga Laci, qe vuan nga hepatiti B dhe iu ankua live gjate takimit te tij te fundit, per rritjen e cmimit te ilacit“Jam me hepatit B, prej vitesh kurohem per melcine e zeze, e marr me gjysme rimbursim ilacin 60 mije, e mora kete radhe ishte bere 215 mije leke, me kaq une nuk e marr dot”- tha ai.Pas takimit, Rama ka telefonuar ministren e Shendetesise, e cila ka pritur me tej qytetarin dhe eshte sqaruar si mund ta shihni ne videon me poshte.“MIRËMËNGJES dhe me këtë episod që nisi në takimin e llogaridhënies në Kurbin e përfundoi në zyrën e ministres në Tiranë, ku sqarohet edhe kushdo që është i interesuar të dijë për listën e re të barnave të rimbursueshme, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Rama.

Lexone

VIDEO/ Ç’ndodhi me burrin nga Laçi që iu ankua live Ramës se “e merrja 60 mijë, tani ilaçi është 215 mijë’: Ministrja…

Kryeministri Rama e ka nisur diten me historine e qytetarit nga Laci, qe vuan nga hepatiti B dhe iu ankua live gjate takimit te tij te fundit, per rritjen e cmimit te ilacit“Jam me hepatit B, prej vitesh kurohem per melcine e zeze, e marr me gjysme rimbursim ilacin 60 mije, e mora kete radhe ishte bere 215 mije leke, me kaq une nuk e marr dot”- tha ai.Pas takimit, Rama ka telefonuar ministren e Shendetesise, e cila ka pritur me tej qytetarin dhe eshte sqaruar si mund ta shihni ne videon me poshte.“MIRËMËNGJES dhe me këtë episod që nisi në takimin e llogaridhënies në Kurbin e përfundoi në zyrën e ministres në Tiranë, ku sqarohet edhe kushdo që është i interesuar të dijë për listën e re të barnave të rimbursueshme, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Rama.

Lexone