Home / Tag Archives: interesantefotografite

Tag Archives: interesantefotografite

FOTOT: Modelet italiane “përvëlojnë” Malin e Robit

Tri vajza shumë të bukura zgjodhën të pushonin te Mali i Robit duke kaluar momente mjaft relaksuese.Modelet seksi, Ginevra Bertolani, Sara Pagliaroli dhe blogerja Ginevra Lambruschi ekzpozuan disa prej vendeve më të bukura duke shkrepur edhe poza mjaft interesante.Fotografitë e tyre nga aventura në Shqipëri, po i përcjellim në galerinë tonë virtuale. Hishini një sy. (TemA)

Lexone