Home / Tag Archives: interesante

Tag Archives: interesante

Neymar në Real Madrid ? Vjen përgjigja interesante

Thiago Silva nuk e di nëse Neymar do të largohet nga PSG për të kaluar në Real Madrid. E ardhmja e Neymar është e paqartë, edhe pse vetëm gjashtë muaj më parë u largua nga Barcelona për të kaluar në PSG për 222 milionë euro. Vazhdimisht është folur për një …

Lexone

Zbulohet kush ia bëri frizuren interesante të Remit

Të gjithë e njohin me emrin Remi por emri i vërtetë i këngëtarit është Remzi Jakupi. Njihet për frizurën karakteristike dhe simpatike që të gjithë e mbajnë mend për të tillë. Këngëtari nga profesioni i muzikës ka një jetë të mirë financiarisht e këtë falë mbrëmjeve ku ai performon, përcjell …

Lexone

Tuna vesh rrobat e zisë, çka i ndodhi asaj?

Tunën jo rrallë herë e kemi parë të na befasojë me pamjet e saj interesante dhe të ndryshme që u paraqit në skenë. Këngëtarja nga Maqedonia pas lindjes së djalit nuk është shumë aktive në skenë, por ajo ende mbahet mend për paraqitjet skenikë, përcjell ORAinfo.   Ajo në ‘Kënga …

Lexone

Studentja e Oksfordit ka gjetur një mënyrë të veçantë për të kursyer para – ajo ushqen veten duke ngrënë ushqim nga kazanët e mbeturinave (Video)

Studentja e Oksfordit ka gjetur një mënyrë të veçantë për të kursyer para – ajo ushqen veten duke ngrënë ushqim nga kazanët e mbeturinave (Video)

Një studente e Universitetit të Oksfordit ka gjetur një formë interesante dhe të veçantë për të kursyer para, duke shpenzuar vetëm rreth 7 dollarë në javë për ushqim, dhe atë në Londër. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Josephine Liang, 25 vjeçe, e cila thotë se …

Lexone

Mourinho-Rashford, vjen lajmi i çmendur ..!

Jose Mourinho këmbëngul se ardhja e Alexis Sanchez në Manchester United nuk do të shtyjë Marcus Rashford në skajet e skuadrës së parë. Rashford është i vetmi lojtar që ka luajtur në çdo ndeshje të United deri më tani këtë sezon, por ka luftuar për formën në muajt e fundit …

Lexone

Interesante: 16 Sarandat pinë kafe së bashku

16 Saranda janë takuar sonte në një kafe. Vajzat me emrin sipas qytetit bregdetar më jugor të Shqipërisë janë takuar në Prishtinë. Në mesin e tyre është edhe deputetja Saranda Bogujevci. Ditët në vijim ato po planifikojnë të takojnë edhe të tjera Saranda, për të pasur një takim prej 40 …

Lexone

“Bota e humbur” në të cilën shi bie çdo ditë (Foto, Video)

“Bota e humbur” në të cilën shi bie çdo ditë (Foto, Video)

  Mali Roraima gjendet në trekufirin Venezuelë, Brazil dhe Guajanë, i cili është pjesa më e lartë e zinxhirit terapuikë të rrafshnaltave në Amerikën Jugore. Maja më e lartë – Maverick Rock ngrihet në 2.810 metra lartësi mbidetare. Mali shtrihet në kreshtat malore të Guajanës, gjendet Parkun nacional Canaima, mirëpo …

Lexone