Home / Tag Archives: interesante

Tag Archives: interesante

Seks treshe me shokun e skuadrës, rrëfimi i lojëtarit trazon futbollin

Autobiografia e ish-lojtarit të Arsenal dhe Liverpul Jermaine Pennant ka zbuluar detaje interesante edhe për jetën private të futbollistit apo kolegëve të tij të Premier Ligës duke krijuar jo pak reagime në publik. Ndonëse ka vetëm 12 ndeshje për Arsenalin, Penant ka folur shumë për jetën e sthurur të futbollistëve mes të cilëve edhe Ashely Cole.Pennant tregon në libër se ai dhe shoku i tij kanë kryer marrëdhënie seksuale treshe me një vajzë. “ Nuk më kujtohet emri i gocës tani por mund të them se une dhe Ashely kryem mardhënie treshe me të. Ajo ishte gati për këtë.”Jermaine PennantIsh-anësori i djathtë gjithashtu zbulon edhe mardhënien me femra të tjera. “Ne kishim një lojë që e quanim Monopoli. Nëse dikush kishte fjetur me një vajzë dhe një tjetër flinte pas ty, atëherë ai duhet të të paguante 100 paund në formën e qerasë.”Pennant zbulon ne liber edhe një detaj tjetër për kolegun Cole, kur tregon se gjatë kohës që nisi të dilte me bashkëshorten aktuale Cheryl, ai kishte qenë ..

Lexone

8 sekretet më interesante të femrave. Erdhi koha të zbulohen!

Në një lidhje sekretet janë gjithmonë të pranishme. Në këtë artikull, intv.al ju sjell të fshehtat që femrat i mbajnë meshkujve.1. Kur ju largoheni, ato flenë me këmishën tuaj Femrat mundohen t’jua fshehin këtë fakt, prandaj kur ata largohen bëjnë këtë gjë. Nuk duan të bien në sy që i merr malli, prandaj sa largoheni nga femrat, ato marrin diçka tuajën dhe e mbajnë pranë. 2. Nuk ju thonë me sa meshkuj kanë fjetur Femrat në varësi të karakterit të tyre, në përgjithësi e kanë siklet të thonë të vërtetën në lidhje me të kaluarën e tyre seksuale. 3. Ka kërkuar informacion në internet për ju Femrat duan të jenë të sigurta, për mashkullin që kanë në krah. Nuk jua thonë se më përpara kanë bërë kërkime për ju. 4. Kur bie në dashuri me ju, i ikën oreksi Meshkujt duhet të dinë, sipas intv.al se në shumicën e rasteve, femrave i ikën oreksi kur bien në dashuri. Ato nuk do jua shprehin këtë gjë, prandaj tregohuni të vëmendshëm. 5. Nuk jua tregon se ka nevojë të depilohet Femrat janë të kujdesshme..

Lexone

Bie miti! Vendi ideal për të bërë seks nuk është më krevati, por …

Përveç lëvizjeve të reja në shtrat dhe teknikave të reja, duhen gjetur edhe vende të tjera dhe interesante që e rrisin dëshirën seksuale.Kur flitet për vendin perfekt për të bërë seks njerëzit janë të prirur të thonë se ai është krevati. Mirëpo këtë mit e hedh poshtë një studim i funditi “Skyn Condoms”.Sipas tij rezulton se 78% e të pyeturve bëjnë seks në dhomën e tyre të ndenjes dhe jo ashtu siç mendohet në dhomën e gjumit.Kjo mund të vijë duke parë një film ose emision.Normalisht edhe fakti që mbrëmjet kalojnë aty dhe ndryshimi ndihmojnë në rritjen e dëshirës seksuale në këtë ambjent.Studimi tregoi se ndër vendet e tjera shumë të pëlqyera ishte dhe dushi (74% e njerëzve të pyetur deklaruan se u pëlqen të pastrohen ndërkohë që janë duke bërë gjëra të pista), makina, lavatriçja dhe deti.The post Bie miti! Vendi ideal për të bërë seks nuk është më krevati, por … appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Pamje të rralla nga jeta e përditshme në Korenë e Veriut, njihuni me vendin më të izoluar

Njihet si shteti më i izoluar në botë, prandaj njihet edhe më pak nga bota perëndimore.Kjo video flet më së miri mbi jetën e përditshme të shtetit komunist Korea Veriore. E vetmja gjë që ka qenë e ndaluar të regjistrohet në videon e mëposhtme, janë objektet dhe godinat e ushtrisë.Ushtria e Koresë së Veriut është e pesta më e madhe në botë për nga numri i ushtarëve aktivë, ndërsa kohët e fundit vërehet acarimi i situatës mes Koresë Veriore dhe SHBA. Por ndiqeni në videon më poshtë se sa interesante është jeta e tyre./zoneeleire.alThe post Pamje të rralla nga jeta e përditshme në Korenë e Veriut, njihuni me vendin më të izoluar appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Disa fakte të çmendura rreth seksit

Rekorde, çmenduri dhe disa të dhëna që ndoshta do ju duhen. Ndiqni më poshtë një listë me disa fakte interesante për seksin.-Rekordin për penisin më të madh e ka pornostari Long don John: 48.3 centimetër.-Sipas përllogaritjeve, në mbarë botën janë vetëm 5 mijë meshkuj që e kanë penisin 30 centimetër në ereksion.-Xhingis Khan, pushtuesi legjendar mongol, është paraardhësi i plot 16 milionë njerëzve.-12 përqind e njerëzve në botë thonë se kanë bërë seks tresh.-Aktori Klaus Kinski thotë se ka fjetur me 1 mijë gra gjatë jetës së tij.-Në Pompein e lashtë, seksi me një prostitutë kushtonte sa dy bukë ose sa tetë njësi me verë.-Kush shkon në kishë rregullisht është më i përmbajtur seksualisht se ata që nuk praktikojnë besim.-Kur Egjipti pushtoi Libinë në shekullin e 13-të para Krishtit, fituesit morën 13.230 penisë si trofe.-Në vitin 1994, amerikani Gary Kremen bleu domain-in sex.com. Në vitin 2006 e shiti për 14 milionë dollarë.-Botuesi i Playboy, Hugh Hefner thotë se ka ..

Lexone

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 6 qershor

DashiKy është një moment i rëndësishëm për të mbyllur disa çështje të së kaluarës dhe për të nisur të mendoni në mënyrë aktive për të ardhmen tuaj profesionale. Mundohuni të jeni të përqendruar lidhur me propozimet e marra së fundmi dhe mendohuni mirë para se të bëni një zgjedhje. Në mbrëmje parashikohet një zgjim i fuqishëm ndjenjash.DemiMundohuni të keni simpati edhe me armikun, sidomos nëse e keni domosdoshmëri bashkëpunimin me të. Në dashuri ky është një moment shumë i mirë për të harruar zhgënjimet e së kaluarës dhe për të gjetur shpirtin binjak.BinjakëtHijeshia juaj do të jetë maksimale dhe kjo gjë do ju lejojë që të bëni për vete persona të rinj, jo vetëm në fushën sentimentale, por edhe në atë profesionale. Mos u druani të riktheheni në lojë. Jini më të gatshëm dhe të lirshëm.GaforrjaDo të jeni shumë të shqetësuar edhe për gjëra jo shumë urgjente dhe të komplikuara. Ankthi së fundmi ju ka bërë shumë nervoz, ndaj kini kujdes në raportet ndërpersonale. Dëgjoni më sh..

Lexone

Rekorde dhe “legjionarë”, kuriozitete nga 32 skuadrat e Botërorit

Gjithsej 32 skuadra, 736 lojtarë pjesëmarrës në “Rusi 2018”. Mungojnë vetëm pak ditë nga starti i Botërorit dhe trajnerët e të gjitha skuadrave kanë dorëzuar në FIFA listat përfundimtare. Tashmë mund të bëhet edhe një bilanc, duke nxjerrë në pah disa të dhëna mjaft interesante.– Nga 736 lojtarë pjesëmarrës në Botëror, 124 vijnë nga kampionatet angleze. La Liga përfaqësohet me 81 elementë, Bundesliga me 67, ndërsa Seria A ka dërguar në Rusi vetëm 58 futbollistë.– Të 23 futbollistët e grumbulluar nga Anglia luajnë në Premier League, një rast i veçantë mes 32 skuadrave pjesëmarrëse.– Lojtari më i vjetër që do të jetë në Botëror mbetet portieri legjendar i Egjiptit, El Hadary, që është 45 vjeç, ndërsa më i vogli në moshë vjen nga Australia. Bëhet fjalë për Daniel Arzanin, që ka lindur në vitin 1999.– Trajneri më i vjetër është Tabarez i Uruguajit, plot 71-vjeç. Më i riu, Aliou Cissé i Senegalit, 42 vjeç.– Manchester City, ekipi kampion në Premier League, është më i përfaqësuari n..

Lexone

Linda Rama tregon kur Edi Rama i ka kërkuar falje

E ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, në TVKlan bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama, është përballur me disa pyetje tepër interesante nga fëmijët.Njëri prej tyre e pyeti nëse Edi Rama kërkon falje kur bën gabime:“Edi e ka shumë të fortë reflektimin brenda vetes dhe di të thotë më fal edhe heshtur edhe me zë të lartë”, u shpreh Linda Rama.The post Linda Rama tregon kur Edi Rama i ka kërkuar falje appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Kuriozitete nga Botërori, Premier League dhe Manchester City më të përfaqësuarit

32 skuadra, 736 lojtarë pjesëmarrës në “Rusi 2018”. Mungojnë vetëm pak ditë nga starti i Botërorit dhe trajnerët e të gjitha skuadrave kanë dorëzuar në FIFA listat përfundimtare.Tashmë mund të bëhet edhe një bilanc, duke nxjerrë në pah disa të dhëna mjaft interesante.– Nga 736 lojtarë pjesëmarrës në Botëror, 124 vijnë nga kampionatet angleze. La Liga përfaqësohet me 81 elementë, Bundesliga me 67, ndërsa Seria A ka dërguar në Rusi vetëm 58 futbollistë.– Të 23 futbollistët e grumbulluar nga Anglia luajnë në Premier League, një rast i veçantë mes 32 skuadrave pjesëmarrëse.– Lojtari më i vjetër që do të jetë në Botëror mbetet portieri legjendar i Egjiptit, El Hadary, që është 45 vjeç, ndërsa më i vogli në moshë vjen nga Australia. Bëhet fjalë për Daniel Arzanin, që ka lindur në vitin 1999.– Trajneri më i vjetër është Tabarez i Uruguajit, plot 71-vjeç. Më i riu, Aliou Cissé i Senegalit, 42 vjeç.– Manchester City, ekipi kampion në Premier League, është më i përfaqësuari në Botëro..

Lexone

FOTOT: Natyra dhe riviera shqiptare “çmend” britanikët, përzgjedhet në hartën europiane për turistët

Sezoni veror po afron, me ardhjen e muajit qershor nisin edhe planifikimet për pushime. Përpos destinacioneve të kërkuara jashtë trojeve, vetë Shqipëria ofron një sërë vendesh interesante për të pushuar apo vizituar, në rastin e turistëve të huaj.Në hartën europiane të britanikëve Reddit Shqipëria ka dy cilësi më të cilat “mburret” në syrin e turistëve të huaj: natyra dhe Riviera Shqiptare.Në mesin e shumë shteteve të tjera, natyra është ajo që dominon në përshtypjet e të huajve në vendin tonë apo ajo që i ka lënë më tepër mbresa.Po t’i hedhim një vështrim rajonit, Mali i Zi dhe Kroacia është po aq e pëlqyer për bukuritë natyrore. Kosova, Maqedonia pëlqehen për objektet e kultit fetare; Serbia për kështjella, ashtu sikurse edhe Greqia dhe Qipro. Të dhënat janë marrë nga WTTC dhe mendimet e turistëve në Tripadvisor.Ndërsa si element i veçantë, Shqipëria përmendet për Rivierën e saj. Kosova për Manastirin e Deçanit, Mali i Zi për Liqenin e Shkodrës, Bosnja për Urën e Mostarit, Ma..

Lexone