Home / Tag Archives: instastory

Tag Archives: instastory

Përlot Era Istrefi me dedikimin e ndjerë për babain: ”Kujtimi ma i bukur në jetë”

Këngëtaret e famshme shqiptare, Nora dhe Era Istrefi, humbën 14 vite më parë babain e tyre, i cili la pas tre vajzat, djalin dhe bashkëshorten e tij.Ditën e djeshme, Nora i dedikoi një postim mjaft emocionues babait të saj, duke postuar një foto të sajën me motrën tjetër, Nitën, të cilat shihen në moshë të vogël në krah të babait të tyre.Sot jane berë 14 vjet pa babin tim, 14 vjet pa njeriun që beri gjithçka për neve qe te kishim një jetë më të mirē. Babi nuk arriti ta shihte suksesin tonë, timin dhe të Erës, por ne e dimë qe ai na shikon nga lartë që të gjithëve. Është engjëlli mbrojtes i Bledit,Nitës, Erës,Mamit dhe i imi. Mungesën tënde e ndjejmë çdo ditë, në çdo hapë. Babiq, të dua, të dua me shumë seç mund ta pershkruaj me fjalë. @bledistrefi @strefie #NitaIstrefiA post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on Jun 6, 2018 at 7:45am PDTNdërsa ditën e sotme, Era ka bërë një dedikim shumë prekës për babain e saj në Instastory, duke i kushtuar atij disa fjalë mjaft të ndjer..

Lexone

Publikohet video/ Ja se çfarë bën vajza e Sabianit hipur mbi krevat në një dhomë me Noizyn

Përpara disa ditësh, Noizy publikoi në Instastory një video ku shihej Keisi Medini, vajza e Sabianit, teksa po fotografohej nga dikush tjetër.Të gjithë menduan se Keisi po bënte një set fotografik, por mesa duket, bukuroshja bionde është pjesë e klipit më të ri të reperit të njohur.Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, Noizy ka treguar një pjesëz të vogël nga klipi i këngës së tij më të re “Luj edhe pak”. Në këtë video shihet Keisi, e cila është veshur me një palë bikini të zeza dhe hidhet e kërcen sipër krevatit.Noizy – Luj edhe pak.. si thoni ju tia nisim me armaturen e leht? Sa per nxemje.. Para pasqyres wine for me gyal… kur ta publikojme? #LujEdhePak #TotoA post shared by NOIZY (@zinizin) on Jun 6, 2018 at 5:50am PDT“Noizy – Luj edhe pak.. si thoni ju tia nisim me armaturen e leht? Sa per nxemje.. Para pasqyres wine for me gyal… kur ta publikojme? #LujEdhePak #Toto”, ka shkruar reperi poshtë videos.The post Publikohet video/ Ja se çfarë bën vajza e Sabianit..

Lexone

I dashuri iranian i Morena Tarakut flet shqip, i dedikon këngëtares fjalët më të bukura

Vetëm përpara pak ditësh, u bë publike lidhja e këngëtares shqiptare, Morena Tarakut me të dashurin e saj miliarder nga Teherani, Sasha Sobhani.Ishte vet Sasha i cili e bëri publike lidhjen e tyre, duke publikuar një foto teksa shihej i përqafuar me Morenën.Më pas, Morena postoi një foto ku tregonte tatuazhin që kishte bërë në krahë të emrit të Sashës dhe i dashuri i saj bëri të njëjtën gjë ditën në vijim.Këto ditë çifti janë duke shijuar disa ditë pushime në një resort luksoz. Në një foto të postuar në Instastory, Sasha ka kapur veten teksa pi një koktejl buzë pishinës dhe ka shkruar përbri fotos “Të dua”, fjalë të cilat ia dedikon qartësisht të dashurës së tij, Morenës.The post I dashuri iranian i Morena Tarakut flet shqip, i dedikon këngëtares fjalët më të bukura appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Bes Kallaku takon Princin Harry (Foto)

Bes Kallaku është një prej aktorëve më të dashur nga publiku shqiptar, i cili shkakton plot të qeshura me postimet e tij në Instagram.E pas fotove ku shfaqej bashkë me Ijen në krah të Donald Trump, ka ardhur rradha që Besi të ‘takohet’ me Princin Harry.Në një foto të postuar nga Besi disa orë më parë në Instastory, aktori i humorit shfaqet krah më krah me Princin Harry të Anglisë.“Me Princin Harry”, ka shkruar Besi në krah të fotos, në të cilën ai ka photoshop-uar fytyrën e Princit në trupin e njërit prej miqve të tij, të cilin e ka etiketuar në foto./zoneelire.al/The post Bes Kallaku takon Princin Harry (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Iva Aliko çmend rrjetin me të pasmet e saj (Foto)

Iva Aliko është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, kjo edhe falë formave të saj bombastike, të cilat Iva i ekspozon plot krenari.Së fundmi, ajo realizoi një set të nxehtë fotografik, ku ekspozonte asetet e saj trupore, si edhe një video mjaft seksi.Tani që ka ardhur vera, do të shikojmë më shumë nga Iva, e cila ka çelur sezonin veror me një sërë fotosh seksi. Veshur me një palë bikini që i nxirrnin në pah linjat seksi, Iva ka hedhur disa foto joshëse në Instastory teksa ekspozon të pasmet e saj të kolme.The post Iva Aliko çmend rrjetin me të pasmet e saj (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Vjen çmenduria e rradhës nga i dashuri miliarder i Morenës, shikoni çfarë bën ai për këngëtaren

Vetëm pak ditë më parë u zbulua i dashuri miliarder i Morena Tarakut, biznesmeni me origjinë nga Teherani, të cilët u kapën mat nëpërmjet disa fotove që vet ai kishte postuar me këngëtaren.Si për ta konfirmuar këtë lajm, Morena tregoi tatuazhin që kishte bërë në krahë të emrit të të dashurit të saj, “Sasha”, duke treguar kështu se ka rënë kokë e këmbë brenda me të.E mesa duket, ndjenja është e ndërsjelltë edhe për biznesmenin. Ai ka postuar një video në Instastory, ku ka kapur si fillim tatuazhin e emrit të Morenës që ka bërë në krah dhe më pas e ka fokusuar kamerën tek kënga më e re e të dashurës së tij, “Femnat”, duke e promovuar kështu.The post Vjen çmenduria e rradhës nga i dashuri miliarder i Morenës, shikoni çfarë bën ai për këngëtaren appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Jeta aspak e ‘lehtë’ e burrit të Angela Martinit: Bosi rumun ‘nxehet’ nga fotoja provokuese e gruas

Prej disa ditësh tashmë, modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos, janë duke shijuar pushimet në një vend bregdetar.KING Directed by @ivakozeli Hair & Makeup @makeupbylilili Editor @rrellirell Music @tinashenowA post shared by Angela Martini (@angela_martini) on May 21, 2018 at 8:02am PDTAta kanë postuar mjaft foto nga parajsa tropikale ku po qëndrojnë për të kaluar këtë mot të nxehtë, duke na treguar pushimet e tyre luksoze.Hugs, kisses, and a lot of birthday wishes. #bdayA post shared by Angela Martini (@angela_martini) on May 23, 2018 at 9:44am PDTMirëpo, një prej shkaktarëve të këtyre temperaturave të larta qenka edhe Angela Martini.Biznesmeni rumun ka publikuar një video në Instastory, ku modelja shihet topless dhe e ka mbuluar gjoksin me duar. “Ditë e nxehtë”, ka shkruar ai përbri videos seksi të bashkëshortes së tij.The post Jeta aspak e ‘lehtë’ e burrit të Angela Martinit: Bosi rumun ‘nxehet’ nga fotoja provokuese e gruas appeared first..

Lexone

Vajza e Sabianit shfaqet vetëm me të brendshme në dhomë, Noizy i publikon pamjet

Jo vetëm Oriola Marashi por mesa duket reperi ka një miqësi të mirë edhe me vajzën e Sabianit, Keisi e cila është pjesë e grupit OTR.Noizy ka postuar së fundmi një video në Instastory, teksa Keisi është e veshur vetëm me të brendshme dhe po zhvillon një photoshoting.Le të shpresojmë që Keisi të ketë bërë maksimumin dhe foto të kenë dalë sa më mirë.The post Vajza e Sabianit shfaqet vetëm me të brendshme në dhomë, Noizy i publikon pamjet appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

 U tha se ishte shtatzanë, Gugu tregon më në fund të vërtetën mbi gjendjen e saj

Gugu është një këngëtare e njohur shqiptare, e cila mori një famë shumë të madhe sidomos pasi tha publikisht se ishte biseksuale dhe se dashurinë e parë e ka ndjerë me një femër, e cila nuk është më.Përpara disa ditësh, ajo postoi një foto në Instastory, ku kishte shkruajtur “Bebe”, duke i lënë të gjithë të mendonin se ishte shtatzanë.Së fundmi, në një intervistë për “Gsh.al”, Gugu ka treguar të vërtetën mbi shtatzaninë e saj.Duke iu referuar kësaj fotoje të postuar në Instastory, gazetarja e ka pyetur këngëtaren nëse ajo është në një pritje të ëmbël.“Mendoj që publiku është në pritje të ëmbël të suprizave që vijnë nga Gugu për pak kohë”, u shpreh ajo, duke mohuar kështu fjalët rreth shtatzanisë.Po ashtu, Gugu ka thënë se fëmija është një bekim në çdo moment dhe do ta mirëpriste gjithmonë.“Veten e mendoj nënë në çdo moment, sepse mendoj se është gjëja më e bukur që ndodh në trupin dhe shpirtin e një femre. Nëse është dikush që më do pranë, fëmija është bekim në çdo moment”,..

Lexone

Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj

Kohët e fundit, moderatorja Roza Lati u vendos në qendër të vëmendjes pas puthjes së shkëmbeu me reperin Fero gjatë emisionit të saj “Why Not”, për të shuar të gjitha zërat se ata ishin bashkë.Pavarësisht se kjo puthje vetëm sa i shtoi këto thashetheme, nëpërmjet një postimi të fundit, Roza ka treguar se ajo është e lidhur dhe ai nuk është aspak Fero.Në një foto që moderatorja ka publikuar në Instastory, ajo shfaqet bashkë me të dashurin, me të cilin është duke shkëmbyer një puthje pasionante.Mirëpo, Roza e ka mbuluar fytyrën e partnerit të saj, duke e mbajtur sërish identitetin e tij sekret.The post Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone