Home / Tag Archives: instagramse

Tag Archives: instagramse

E veshur nga koka te këmbët me firmato, jeta luksoze e gruas së Ermal Fejzullahut

Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu, njihet për stilin e saj luksoz dhe të drejtuar tek firmat e shtrenjta, të cilat nuk ngurron që t’i shfaqi në Instagram.Së fundmi, Ariana ka treguar edhe prurjet më të reja në garderobën e saj. Bëhet fjalë për një çantë të vogël Dior në ngjyrë blu të hapur, e cila kushton plot 3.200 euro dhe për një palë sandale Gucci, me vlerën e 590 euro.@arianafejzullahu wearin the @dior Lady Dior bag in baby blue (3,200€) and @gucci Patent leather sandals (590€) #arianafejzullahu #dior #gucciA post shared by What They Wearin (@whattheywearin) on Apr 29, 2018 at 4:04am PDTDuket se Ermali e “llaston” shumë gruan e tij dhe fundja, pse mos ta bëjë?The post E veshur nga koka te këmbët me firmato, jeta luksoze e gruas së Ermal Fejzullahut appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone