Home / Tag Archives: instagramderi

Tag Archives: instagramderi

FOTOT: Njihuni me stjuardesën më të bukur të “Emirates”

Kjo është një ndër bukuroshet që punon si stjuardesë në linjën ajrore “Emirates”.Ajo është nga Lituania dhe quhet Brigita Jagelaviciute.Falë punës së saj Brigita viziton shumë vende ekzotike dhe këtë e dëshmojnë dhe fotot e saj në Instagram.“Deri tani kam qenë në 74 shtete. Janë vetëm 30% e botës, kështu që kam ende punë derisa t’i shikoj të gjitha”, shprehet 23-vjeçarja. (TemA)

Lexone