Home / Tag Archives: instagram (page 5)

Tag Archives: instagram

“Tipike bionde”: Përpiqet të pozojë seksi, Françeska Jaçe dështon komplet me këtë gafë qesharake që bën

Françeska Jaçe është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila i provokon vazhdimisht ndjekësit e saj me fotot joshëse që hedh në profilin e saj në Instagram.I was made for sunny days @juxhinkurti @grand_optikaA post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on May 28, 2018 at 5:22am PDTSë fundmi, Françeska është ka shkuar për disa ditë pushimi në Itali e më konkretisht, në qytetin e Romës.Si me kon zezakeA post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on May 26, 2018 at 4:03am PDTSi gjithmonë, modelja ka bërë foto të panumërta provokuese, të cilat i ka shpërndarë me fansat e saj. Mirëpo, në një pozë, Françeska ka dështuar komplet.Kur Cleopatra pushton Romen Julius Caesar ku jeee???A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on Jun 2, 2018 at 3:50am PDTDuke u përpjekur të pozojë seksi, modelja ka mbajtur një telefon në vesh, ku duket sikur po bën një telefonatë. Mirëpo, ekrani i iPhone-it duket mjaft qartë që është hapur tek paswoordi që kërkohet për t..

Lexone

Britney Spears, e mrekullueshme mes dy meshkujve (Foto)

Britney Spears ka postuar në Instagram disa foto ku tregon se gëzon një formë të jashtëzakonshme trupore.Këngëtarja e famshme shihet me një korse të bardhë, në mes të dy shokëve të saj kërcimtarë.“Kisha kohë pa i parë çunat. Ia kalova shumë mirë në set”, shkroi ajo.1 of 52 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Partnerja e De Geas uron ardhjen e qershorit me foto plot ngjyra

Partnerja e portierit të Manchester United dhe përfaqësueses së Spanjës, Edurne e nis qershorin me disa foto sensuale në Instagram. Këngëtarja dhe prezantuesja ka thuajse një milion ndjekës në këtë rrjet social, kështu që çdo postim i saj bëhet viral brenda pak minutash.Artistja spanjolle duket shumë e lumtur në krah të portierit 27-vjeçar, që në çdo sesion merkatoje diskutohet për një kalim të mundshëm në radhët e Realit të Madridit.1 of 42 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Zarate publikon foto me familjen, sytë shkojnë tek bashkëshortja e tij seksi

Futbollisti i njohur argjentinas, Mauro Zarate, është duke shijuar disa ditë pushimi së bashku me familjen e tij.Ai ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet bashkë me fëmijët dhe bashkëshorten e tij, e cila ka tërhequr të gjithë vëmendjen e ndjekësve të futbollistit.A post shared by Mauro Zarate (@maurozarate9) on May 29, 2018 at 11:56am PDTMe format seksi dhe shumë e bukur, partnerja e Zarates, Natali, ka marrë me mijëra komente pozitive për pamjen e saj dhe linjat perfekte, pavarësisht se është bërë mama e dy fëmijëve.A post shared by Mauro Zarate (@maurozarate9) on Jun 1, 2018 at 8:16am PDTThe post Zarate publikon foto me familjen, sytë shkojnë tek bashkëshortja e tij seksi appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Video-përgjimi, flet Ardi: E bëra kur isha vetëm në shtëpi, nuk e kisha gruan, jam bërë pishman

I ftuar në studion e “Zonë e Lirë” Ardi Daullxhiu ka dhënë shpjegime për video përgjimin e publikuar javën e kaluar në emision.Ai ka kërkuar falje publike dhe është shprehur se nuk e di vetë se si i ka thënë ato fjalë. Ardi është shprehur se video është realizuar kur gruaja e tij nuk ishte në shtëpi.Çani: Nuk e dinim që ishe kaq qefli mo plak. Thash me vete që Ardi na tregoi një pjesë që nuk e njihnim?Ardi: “Unë e kam bërë për gallatë. Unë isha duke fol në Instagram, nuk e dija që e shikonin të gjithë.Qëlloi që nuk e kisha nusen në shtëpi se e kam xheloze. Nuk e di as vete si i thashë ato .Jam bërë pishman që i kam thënë ato fjalë. Unë i urrej femrat, nuk merrem me femra.”/zoneelire.alThe post Video-përgjimi, flet Ardi: E bëra kur isha vetëm në shtëpi, nuk e kisha gruan, jam bërë pishman appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Conchita Wurst ndryshon pamje, bëhet bionde (Foto)

Conchita Wurst ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik. Fituesja e Eurovision ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet me flokë bionde.Gjithashtu ajo ka ndryshuar edhe mjekrën duke e bërë të njëjtën ngjyrë me flokët.Ajo po merr pjesë në një aktivitet në Vjenë në mbështetje të luftës kundër AIDS. Më herët Conchita ka rrëfyer se është me HIV.1 of 31 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT/ Konfirmohet: Ajola Xoxa në pritje të ëmbël

Kryebashkiaku Erion Veliaj pritet të bëhet baba për herë të parë.Lajmi është zyrtarizuar nga vetë kryetari i bashkisë.Përmes një postimi në Instagram ku uron të gjithë fëmijët për 1 Qershorin“Gezuar 1 Qershorin dhe nga ne te tre! Ju duam shume te gjitheve! “(TemA)

Lexone

Pasi u rrah keq nga shoqja, këngëtarja shqiptare bën të ditur bashkëpunimin me Chris Brown

Ditën e djeshme, u bë bujë nëpër media lajmi se këngëtarja Baby Gee ishte rrahur keq nga ish- missi Blerta Gashi, e cila së bashku me tre persona të tjerë, i lanë plot plagë këngëtares në fytyrë.More u left me with blood on my face went in the car and I was on my phone recording if it was a fight why would I record why would I do all this !!! U don't do this to a friend not even a enemyA post shared by BABYG (@babygee) on May 31, 2018 at 1:24pm PDTNëpërmjet disa fotove dhe videove që publikoi në Instagram, Baby Gee tregonte dëmtimet dhe shenjat që i kishte lënë në fytyrë shoqja e saj, e cila nga ana tjetër e mohoi të gjithë versionin e historisë së Baby.Megjithatë, duket se as një sherr i përmasave të tilla nuk e ka ndaluar Baby Gee-në. Ajo vazhdoi të shijonte pushimet e saj në Dubai dhe hodhi një foto në Instagram, ku shihej në një makinë luksoze.Newwave #RAPQUEEN Ima show u how it's done #BabyG #album #musicvideo #ukgaldressedincocoA post shared by BABYG (@bab..

Lexone

Baby G publikon pamjen gjatë qepjes pas rrahjes brutale që iu bë nga missi

Eshtë rrahur brutalisht nga një shoqe e saj! Dje këngëtarja Baby G publikoi pamje në Instastory ku shihen shenjat e dhunës që i kanë mbetur.More u left me with blood on my face went in the car and I was on my phone recording if it was a fight why would I record why would I do all this !!! U don't do this to a friend not even a enemyA post shared by BABYG (@babygee) on May 31, 2018 at 1:24pm PDTNdërsa sot ajo në Instagram ka hedhur edhe momentin kur balli saj po qepej nga mjeku për shkak të plagës së marrë.Videos Baby i la edhe një shkrim ku tha se familja e saj është në ‘gjak’ me familjen e modeles, madje ka treguar se si e ka ndihmuar shoqen e saj pa interes.My family is in blood with hers so don't get involved this is to her friends ( She has no mercy wtf !!!! This was a person I supported and helped I had no interest in her but I helped her and this is how I get it back and still she is posting shit and saying things !!!A post shared by BABYG (@babygee) on Ma..

Lexone

FOTOT/ Ish-bashkëshortja 54 vjeçare e Sylvester Stallone: Jam shtatzëne

Ish-bashkëshortja e Sylvester Stallone ka konfirmuar se është shtatzëne.Brigitte Nielsen deklaron se po pret fëmijën e saj të pestë.Edhe pse kjo lindje do vjen në moshën 54-vjeçare, aktorja nuk e sheh si problem.Ajo është shfaqur në Instagram me barkun e rrumbullakosur duke shkruar se “Familja po zmadhohet”.Bukuroshja bashkjeton me producentin italian Mattia Dessi. (TemA)

Lexone