Home / Tag Archives: instagram (page 4)

Tag Archives: instagram

Shpenzoi 400 mijë euro për t’u dukur si kukulla Barbie, si ju duket rezultati final?

Një grua ka shpenzuar plot 400 mijë euro për t’i ngjarë kukullës së famshme Barbie dhe tashmë, në moshën 44 vjeçare, ajo ja ka arritur qëllimit të saj.BOOM Always Fight for your GoalsYour HappinessYour DreamsMake it happenShock EveryoneI am Super Proud to be featured as a PLAYBOY PLAYMATE on the prestigious covers of Playboy#thankyou#playboy#fbf#beyou#beautiful#gorgeous#fit#sexy#bunny#covergirl#glamour#model#nude#hot#iamabunny#magazine#playmate#fitgirl#body#photoshoot#brucecolero#canada#love#happyme#friday#vibes#weekend#fun#loveyouA post shared by NANNETTE HAMMOND (@nannette_hammond) on Jun 1, 2018 at 3:04pm PDTNannette Hammond ka realizuar më në fund ëndrrën që të ishte në kopertinën e revistës “Playboy” dhe pas 40 vitesh jetesë, asetet e saj të modifikuara, ia realizuan diçka të tillë.Flexin’ my favorite MuscleMy SMILE #smile#sunday#weekendfun#gorgeous#sunkissed#fit#fierce#boss#babe#blonde#playboy#playmate#barbie#happy#sundayfunday#cincinnati#mycity#xoxo#lovemylife#beyou#be..

Lexone

Modelja jep lajmin e shtatzënisë në rrjetet sociale (Foto)

“Familja ka qenë gjithnjë një pikënisje e jetës sime, pas martesës vitin e shkuar më në fund mund btë kurorëzoj ëndrrën time për t’u bërë nënë. Një kënaqësi e madhe!”.Me këtë mesazh në Instagram, Laura Barriales ka njoftuar se është në pritje të ëmbël. Ajo ka publikuar edhe disa foto me barkun e fryrë, ku mban veshur një kostum banje të bardhë. Për modelen spanjolle, bëhet fjalë për fëmijën e parë, fryt i dashurisë me bashkëshortin Fabio Cattaneo.Në korrik 2017, mode,ja ka vendosur të martohet pa i thënë gjë askujt. Dhe vetëm pak ditë më parë jep njoftimin, duke publikuar disa foto në Istagram me mbishkrimin: “Jam përpjekur gjithnjë ta ruaj jetën time private”.1 of 104 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rita Ora entuziaste: 250 mijë njerëz dolën në Tiranë për mua, kam kaluar kohën më të bukur ndonjëherë

Rita Ora ka postuar disa foto nga koncerti i mbrëmshëm në Tiranë.Ajo është shprehur entuziaste dhe thotë se ka qenë koha më e bukur për të.“Të gjithë 250,000 njerëz që ishin aty me mua ju falenderoj.Ju ishit aty për mua.Kam kaluar kohën më të bukur ndonjëherë”, shkruan në Instagram këngëtarja e njohur që ndezi mbrëmjen e djeshme Tiranën.(TemA)

Lexone

Salah poston një foto që bën egjiptianët të shpresojnë

Mohamed Salah ka postuar një përditësim pozitiv në mediat sociale mbi dëmtimin e tij në prag të Kupës së Botës.Ylli i Liverpool është dëmtuar në shpatull të shtunën e kaluar në finalen e Champions League ndaj Real Madrid, ku të Kuqtë u mposhtën 3-1. Dëmtimi erdhi pas ndërhyrjes së Sergio Ramos.Më shumë se një gjysmë milionë njerëz si pasojë kanë firmosur një peticion ku kërkohet pezullimi i qendërmbrojtësit spanjoll.Por Salah duket se ka besim që do të jetë gati për Egjiptin në Kupën e Botës dhe i ka dhënë ndjekësve të tij në Twitter një lajm të mirë të shoqëruar me një foro inkurajuese.“Ndjesi të mira,” shkruan ai në Instagram dhe shihet teksa po stërvit shpatullën e tij të dëmtuar.Lajme të mira për egjiptianin, dëmtimi i të cilit thuhet të jetë shëruar pas dy javësh, por akoma nuk dihet nëse ai do të jetë në ndeshjen hapëse ndaj Uruguait më 15 qershor.Good feelings… pic.twitter.com/Jhyd2kYVKI— Mohamed Salah (@MoSalah) June 3, 20183 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Fotoja e Johnny Deep tremb fansat e aktorit!

Buzëqeshja është e vetmja gjë që i ka mbetur. Të paktën në këtë foto, ku ajo që duket është një Johnny Depp dukshëm i dobësuar, i hequr dhe me një fytyrë të lodhur.Aktori hollivudian është fotografuar në hotelin “Four Season” në Shën Pjetërburg pak para se të niste performancën me bandën e tij muzikore, “The Hollyëood Vampires”.Por fotoja e publikuar në profilin në Instagram të një prej adhureseve të tij, po bën xhiron në rrjetet sociale, duke i lënë fansat e Deep në ankth. Për shumë prej tyre, “Pirati” nuk është mirë. Mes komenteve për foton, ka pasur shumë shqetësim. “Mendoj se është i sëmurë”, – shkruan një ndjekës. “Është shumë i dobët”, – shton një tjetër. “Nuk njihet fare”, – lexohet sërish. Nga stafi i Deep, asnjë koment deri tani.3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rita Ora drejtë Shqipërisë, vjen më ndryshim në pamje, shikoni si duket

Sonte pritet të mbahet koncerti madhështor i këngëtares me famë botërore, Rita Ora.Tashmë kanë përfunduar të gjitha përgatitjet, ndërsa po pritet vetëm ardhja e yllit në Tiranë, ndërkohë që familja e saj ka mbërritur në atdhe që dje.Përmes një videoje të postuar disa minuta më parë në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Rita ka njoftuar se po niset për në Shqipëri.Ajo është në aeroportin “Luton” të Londrës, ndërsa në video shihet teksa po priste të niset aty ku sonte e presin me padurim fansat e saj.“Shihemi së shpejti Tirana”, ka shkruar ajo mbi një fotografi, teksa po afrohej tek aeroplani.Summers here I even got my dress out. First show Tirana then Verona oh and my hairs Red. Mwah shot by @timmsyA post shared by RITA ORA (@ritaora) on Jun 3, 2018 at 4:08am PDTThe post Rita Ora drejtë Shqipërisë, vjen më ndryshim në pamje, shikoni si duket appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Yolanthe Cabau në kulmin e karrierës (Foto)

Ndërkohë që karriera e Wesley Sneijder po shkon drejt fundit, kjo për shkak të moshës së tij, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bashkëshorten e tij.Yolanthe Cabau është në kulmin e karrierës së saj si modele dhe së fundi është bërë protagoniste edhe në rrjetet sociale.1 of 7Bashkëshortja e mesfushorit holandez ndiqet nga më tepër se një milion fansa në Instagram, ku shpërndan edhe fotot më të nxehta të saj.Yolanthe mbetet një nga modelet më të preferuara për të reklamuar linja të prodhimit të të brendshmeve, kjo edhe për shkak të imazhit si bashkëshorte e një futbollisti të njohur.2 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Këngëtarja e njohur turpërohet në sy të botës, bën publike mesazhet private me të dashurin: “Atë prapanicë…”

Ata janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it botëror dhe pavarësisht se patën një shkëputje nga lidhja e tyre, u rikthyen më fuqishëm se kurrë.Këngëtarja me famë botërore, Katy Perry dhe aktori i famshëm, Orlando Bloom, janë ‘couple goals’ dhe këtë e vërtetojnë shumë herë me daljet e tyre publike dhe përkujdesin ndaj njëri-tjetrit.Së fundmi, Orlando Bloom ka bërë të ditur në Instagram projektin e tij të rradhës kinematografik, “Killer Joe”, ku do të luajë rolin e protagonistit kryesor.#killerjoeplay @trafstudios when #life comes undoneA post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on May 31, 2018 at 12:59pm PDTMegjithatë, ajo çfarë ka spikatur, është komenti i Katy Perryt në këtë postim, e cila mesa duket, paska ngatërruar mesazhet private me komentet e Instagramit.“Dua një akses të veçantë për atë prapanicë”, i ka shkruar këngëtarja në komente aktorit. “Ups, supozohej që duhej të ta shkruaja këtë gjë privatisht”, ka thënë ajo duke sqaruar gabimin e bërë.Mesa duket..

Lexone

Kjo modele mban ‘kurorën’ për të pasmet më të bukura në Instagram (Foto)

Nëse e keni parë ndonjëherë në Instagram modelen Victoria Lomba, atëherë me siguri i keni vënë re të pasmet e saj të kolme dhe seksi.Hey loves!! I intend to accept my body today, Love my body tomorrow & appreciate my body always…No matter what my sizeA post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on Jun 1, 2018 at 9:52am PDTAjo është një trajnere personale, e cila ka marrë një famë mjaft të madhe nëpërmjet Instagramit dhe Facebook-ut, ku faqja e saj në këtë rrjet social, është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.Victoria ka lindur në Spanjë, por është me origjinë braziliane dhe suksesin e fitoi vetëm pasi u zhvendos në SHBA.#goodmorning One more day at the Paradise! Where do you live? – Snapchat Add Me : Victorialomba1A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on May 24, 2018 at 7:50am PDTSot, ajo numëron një numër të madh kopertinash në revista të njohura, si edhe është bërë imazhi kryesor i produkteve të bodybuilding-ut, ..

Lexone