Home / Tag Archives: instagram (page 3)

Tag Archives: instagram

FOTOT: Pas koncertit në Tiranë, zhvishet Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora po kalon disa momente relaksi fill pas koncertit që bëri me datë 3 qershor në Tiranë.Ajo ka postuar disa foto në Instagram teksa shihet duke marrë rrezet e diellit.E veshur me bikini Rita dukej mjaft seksi dhe në super formë. (TemA)

Lexone

Pasi u bë drejtor teatri, Erion Isait i mbërrin dhurata e papritur (Foto)

Aktori i njohur Erion Isai, përpara disa ditësh mori zyrtarisht postin e drejtorit të Teatrit të Kukullave, duke zëvendësuar në post Monika Lubonjën.Pasi ka filluar zyrtarisht punën e re, Erionit i ka ardhur një dhuratë shumë e bukur nga dy femrat më të rëndësishme në jetën e tij.Zoti na e ka falur perjetesine, duke na dhuruar femijet! Gezuar 1 qershorinA post shared by Erion Isai (@erion_isai) on Jun 1, 2018 at 12:00am PDTNëpërmjet një postimi në Instagram, Erioni ka treguar se kjo dhuratë i ka ardhur nga gruaja dhe vajza e tij e vogël. Në këtë foto shfaqet një orë, brenda së cilës shkruan: “Jeta është më e mirë me një drejtor teatri”.Best surprise. I love my girls. #newoffice #lovedetailsA post shared by Erion Isai (@erion_isai) on Jun 5, 2018 at 4:24am PDT“Surpriza më e bukur. I dua vajzat e mia”, ka shkruar Erioni përbri fotos, duke treguar se kjo surprizë e ka emocionuar pafund.The post Pasi u bë drejtor teatri, Erion Isait i mbërrin dhurata e papritur (Foto) ap..

Lexone

Gruaja e futbollistit serb vesh bluzë me penis

Gruaja e futbollistit të kombëtares serbe, Dusko Tosic, i ka habitur të gjithë me zgjedhjen e veshjes së saj.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on May 31, 2018 at 2:33am PDTJelena Karluesa është një këngëtare mjaft e njohur serbe, e cila njihet shumë për format bombastike dhe postimet e nxehta që bën në rrjetet sociale.Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me një palë reçipeta në formë penisi, duke i provokuar të gjithë.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 1:13pm PDTKëto reçipeta i nxjerrin në pah gjoksin bombastik dhe këngëtarja është kritikuar shumë nga ndjekësit e saj për këtë veshje që ka bërë.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 11:34am PDTHelloA post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 11:09am PDTThe post Gruaja e futbollistit serb vesh bluzë me penis appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

‘Pantera e zezë’ dhe format e saj shpëthyese (Foto)

Demi Rose dukej tmerrësisht seksi me bikini të zeza teksa u paraqit për një set të nxehtë fotografish në Ibiza.Bikinit e saj të zeza vetëm sa mbulonin kthesat sensacionale që e bënë të famshme, duke arritur në 6.9 milionë fansa në Instagram.1 of 323-vjeçarja zeshkane dukej joshëse përpara kameras, teksa me modesti i mbështillte krahët rreth belit të saj, ndërsa flokët i binin mbi gjoksin bombastik.5 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Ish-deputeti Ndocaj: Basha më kërcënoi me vdekje në Instagram! (VIDEO)

Ish-deputeti Eduart Ndocaj i është drejtuar emisionit “Fiks Fare”, pasi pretendon se është kërcënuar me jetë nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.Para 2 javësh, Ndocaj ka marrë disa mesazhe kërcënuese në adresën e tij personale në “Instagram”, ku dërguesi mban emrin e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha.Fiks FareBasha kërcënon me vdekje kaubojsin Ish deputeti Ndocaj: Kam shpresë tek Fiks Fare, jo tek drejtësia!Ish deputeti Eduart Ndocaj i është drejtuar emisionit Fiks Fare, pasi është kërcënuar me jetë nga kryetari i Partisë Demokratike, z.Lulzim Basha. Para 2 javësh ndoca ka marrë disa mesazhe kërcënuese në adresën e tij personale në Instagram, ku dërguesi mban emrin e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha. Në intervistën e dhënë në Fiks Fare ish deputeti Ndocaj shprehet se edhe nëse nuk është vetë Basha mesazhet i merr nga njerëz të tij, më komandim të tij. Në një nga këto mesazhe kërcënuese thuhet " Ti Eduart Ndocaj hiq dorë nga politika ose do jesh i vdekur" . Intervista ..

Lexone

Johnny Depp, i dobët dhe i shpërfytyruar edhe në Gjermani (Foto)

Johnny Depp vazhdon të shqetësojë fansat e tij. Pasi u shfaqe dukshëm i hollë dhe i zbehtë, në foton e shkrepur nga një admirues në Shën Petersburg pak para se të fillonte një koncert me grupin e tij ( “The Hollyëood Vampires”), aktori është fotografuar në kushte të ngjashme në Gjermani.Tani rritet dyshimi dhe pyetja që shtrohet është: “Ylli i kinematografisë është vërtet keq apo pamja e tij lidhet me rolin e ardhshëm në kinema?”.Ajo që po ndodh vërtet me yllin e “The Pirates of the Caribbean” është ende një mister. Ai dhe shoqëruesit e tij nuk japin asnjë shpjegim, por fansat tani janë shumë të shqetësuar.“A është i sëmurë?”, pyet dikush nën postin e fundit në faqen zyrtare të Instagram, në një foto të shtatë ditëve më parë në të cilën Depp shfaqet me syze dielli.1 of 3Midis hipotezave është edhe përdorimi i alkoolit apo drogës, por ka edhe nga ata të cilët pretendojnë se Depp është me të vërtetë i sëmurë ose i nënshtruar nga doza të rënda të stresit.Por shumë mendojnë se..

Lexone

“Kaubojsi” denoncon në ‘Fiks Fare’: Lulzim Basha më kërcënon në Instagram…

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si ‘Kaubojsi’, ka denoncuar në emisionin ‘Fiks Fare’ disa mesazhe që i kanë mbërritur në llogarinë e tij në Instagram nga një profil me emrin Lulzim Basha.‘Kaubojsi’ thotë se beson që pas këtij profili është realisht kryetari i demokratëve, që e pati dhe aleat për disa kohë, kur hyri në çadëe.“Kam marrë disa mesazhe nga një njeri me emrin e Lulzim Bashës.Kërcënimin e parë e kam marrë para dy javësh.Por u përsërit para dy ditësh.Jam i bindur se Lulzim Basha është në dijeni të tyre.Jam i bindur se ka lidhje me PD dhe me z. Basha”, tha Ndocaj.

Lexone

Adi Krasta me syrin e nxirrë: Historia e rrahjes së moderatorit, për një kompliment

Adi Krasta, ka postuar në Instagram një foto të hershme, ku shihet me shenjën e nxirë poshtë syrit të djathtë.Në fakt kjo foto është dëshmi e një historie rrahjeje që bëri shumë bujë në vitet ’90-të.Gjithçka ndodhi në një prej spektakleve të para të tij pas viteve ’90-të, “12 vallëzime pa një të shtunë”.Motivet e rrahjes sipas medias së asaj kohe, ishin pasi Krasta kishte komplimentuar një vajzë të ftuar nga publiku në skenë, që siç u tha, ishte e lidhur me një tip të fortë.Më pas moderatori u rrah keqas brenda një dyqani, ndodhi kjo që tronditi atëherë opinionin publik.Në disa shkrime që gjenden në Google u tha se qeveria mori në mbrojtje për disa kohë Krastën, duke i lënë pas pas vetes dhe një truproje të Gardës së Republikës.Në lidhje me këtë kujtim aspak të mirë nga karriera e tij, kanë komentuar dhe miqtë e ndjekësit në Instagram, duke e përshkruar foton me fjalët: “Ishte koha kur të vinin burrat pas për një kompliment në tv”.(TemA)

Lexone

Qipro nderon këngëtaren Eleni Foureira: Jam krenare që ju përfaqësova

Këngëtarja me origjinë nga Fieri, Eleni Foureira është nderuar nga Qipro.Presidenti i Republikës së Qipros, Nicos Anastasiades, ka pritur në takim artisten të cilën e ka dekoruar me “Çmim Mirënjohje”.Në rrjetin social Instagram ajo poston këtë moment dhe shkruan:“E nderuar nga vlerësimi që mu bë nga presidenti Nicos Anastasiades. Jam krenare që përfaqësova Qipron në Eurovizion”Këngëtarja me origjinë shqiptare rrembeu zemrat e publikut europian me performancën e saj në Eurovizion me këngën “Fuego”. (TemA)

Lexone

Së shpejti nuse, moderatorja shqiptare tregon haptazi dhuratat e shtrenjta

Prej disa javësh tashmë, po qarkullon lajmi se moderatorja Jona Spahiu do të martohet me të dashurin e saj biznesmen. Së fundmi, edhe vet moderatorja e pranoi diçka të tillë, duke publikuar në Instagram disa foto nga ftesat e saj të dasmës.A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on Jun 1, 2018 at 9:45am PDTSipas burimeve pranë çiftit, Jona dhe i dashuri i saj do të martohen në një ceremoni shumë private me 10 qershor, pra pas një jave.Troppo buoniA post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on Apr 15, 2018 at 8:09am PDTSot, Jona ka postuar disa foto të dhuratave të saj të shtrenjta në Instastory. “Të mirat kur je për t’u martuar”, ka shkruar moderatorja përbri fotos ku shihen kuti plot me dhurata nga firma të shtrenjta.The post Së shpejti nuse, moderatorja shqiptare tregon haptazi dhuratat e shtrenjta appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone