Home / Tag Archives: instagram (page 20)

Tag Archives: instagram

Flet hapur moderatorja shqiptare: “Pse shqetësoheni për gjoksin tim, unë vetë e desha kështu…”

Roza Lati është ndër të paktat figura publike shqiptare që e ka pranuar hapur se ka bërë ndërhyrje estetike në gjoksin e saj.Mirëpo, jo të gjithë njerëzit e kanë vlerësuar transparencën e moderatores. Shumë prej tyre e kanë kritikuar kohët e fundit se gjoksi i saj nuk ka dalë gjë, ka një hapësirë të madhe në mes dhe operacioni s’është realizuar mirë.Por, këto fjalë nuk i kanë bërë aspak përshtypje Rozës. Nëpërmjet një fotoje që ka hedhur në Instagram, ajo ka deklaruar se i pëlqejnë ashtu siç i ka.Une gjumin rehat do e bej prap se prap.A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on May 3, 2018 at 3:26pm PDT“Pse shqetësoheni për cicat e mia? Unë kështu i desha vet! Në pole të kundërta. Jo ngjit e ngjit”, është shprehur Roza, duke treguar edhe njëherë se nuk i intereson aspak opnioni i jashtëm.The post Flet hapur moderatorja shqiptare: “Pse shqetësoheni për gjoksin tim, unë vetë e desha kështu…” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Shkon në spital për të bërë analiza, reagimi i Xhensilës ndaj gjilpërës do ju shkrijë së qeshuri

Këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj dhe aktori shqiptar Bes Kallaku, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë të një vajze.Aktualisht Xhensila është 8 muajshe shtatzanë dhe si të gjitha femrat e tjera në këtë gjendje, i duhet të kryejë shumë analiza dhe të bëjë vizita të shpeshta tek doktorët.Por, mesa duket, këngëtarja nuk i paska fare qejf gjilpërat. Besi ka postuar një video në Instagram, ku këngëtarja shfaqet shumë e frikësuar nga gjilpëra dhe i shtrëngon dorën fort Besit nga frika.Lot, lot, lot me kte video, edhe ne videon e dyte shikoni rezultatin e shtrengimit te dores. Nis e qan akoma pa dal nga shpia diten qe ka analizat. Hahhaahahah, mos i thoni gjo Xhensiles. Hahaha.A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on May 4, 2018 at 6:51am PDT“Mos i thoni gjë Xhensilës”, ka shkruar Besi tek video, ku ka treguar më pas në një video të dytë, rezultatin e shtrëngimit të fortë të dorës që Xhensila i ka bërë.Epo s’ka faj, kush i ka qejf gjilpërat??The post Sh..

Lexone

Dorina Mema poston foto seksi, por Noizy e akuzon keq në komente

Dorina Mema njihet për trupin e formuar dhe linjat e saj bombastike, të cilat nuk ngurron që t’i shfaqi asnjëherë, duke postuar vazhdimisht foto seksi.Së fundmi, ajo ka hedhur një foto në Instagram, ku shfaqet shumë seksi, e veshur një fustan të shkurtër që gati sa nuk i ka ekspozuar të brendshmet.Match your colours @style.online.1 #fitdress #trythisstyle #casualoutfit #motivateyourselfA post shared by Dorina Mema 1618IQ (@dorinamema_official) on May 3, 2018 at 9:45am PDTPikërisht në këtë foto, reperi i famshëm Noizy ka zgjedhur që të bëj një koment aspak të zakontë: “Photoshop”, ka komentuar Noizy, shoqëruar nga disa emoji me të qeshur, duke treguar se e ka thënë me shaka diçka të tillë.“Hahaha jena bo për mall vëllai im“, ia ka kthyer Dorina, duke treguar se midis dyshes ekziston një shoqëri e mirë.The post Dorina Mema poston foto seksi, por Noizy e akuzon keq në komente appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Transformohet Lorik Cana, nuk do ta njihni futbollistin pas këtyre fotove

Futbollisti i njohur shqiptar, Lorik Cana, prej disa kohësh është zhvendosur për të jetuar në Itali me bashkëshorten e tij me origjinë italiane, Monica.Ai është mjaft aktiv në Instagram, ku i tregon ndjekësve disa detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. Së fundmi, Cana ka lajmëruar fansat se është rikthyer për disa ditë në Prishtinë.Por, ajo çfarë i ka çuditur të gjithë, ka qenë një foto e postuar prej futbollistit, në të cilën ai shfaqej me një pamje krej tjetër nga sa ne jemi mësuar: Plot me karfica rozë në kokë, të cilat i kanë mbledhur flokët.“Stil i ri flokësh për dajën”- ka shkruar futbollisti, duke lënë të kuptohet se ka qenë një fëmijë që ka eksperimentuar me lookun e tij.The post Transformohet Lorik Cana, nuk do ta njihni futbollistin pas këtyre fotove appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Femra më seksi në planet…

Amanda Lee di si t’i pushtojë rrjetet sociale me fotografitë e saj tërheqëse.Trajnerja e fitnesit dhe ylli i Instagramit, kalon ditë të tëra duke publikuar këshilla shëndeti dhe ushtrimesh për 4 milionë ndjekësit e saj në Instagram.Përveç këshillave që ajo i publikon, nuk mungojnë edhe fotografitë super-seksi.Ajo ka një fizik aq të përsosur sa që nga ndjekësit e saj ajo quhet “më e mira në planet”. Në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram, ajo ka mahnitur të gjithë me trupin e saj seksi.The post Femra më seksi në planet… appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Frikë për aktoren e njohur, i rikthehet sërish kanceri: Duhet të operohem

Si një luaneshë e vërtetë aktorja amerikane Shannen Doherty, nuk rresht së luftuari.Beteja kundër kancerit dukej se kishte përfunduar gjatë vitit që lamë pas, por tashmë ish-Brenda e serialit “Beverly Hills 90210”, e cila prej pak kohësh u ishte kthyer xhirimeve, tashmë duhet t’ia nisë nga e para.Aktorja 47-vjeçare ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet me mjekun, ndërsa buzëqesh. Ajo bën me dije se tashmë i duhet të operohet sërish, shkruan noa.al.“Mjeku im më ka marrë pak gjak për ndërhyrjen time të radhës. Ai është treguar i durueshëm, i sjellshëm dhe shumë i zoti”, shkroi aktorja.Më tej Shannen, falënderon të gjithë personat që japin gjak, duke thënë se në momentin që do mund të dhurojë dhe ajo, do e bëjë

Lexone

E kryqëzuan në komente për përdorimin e photoshop-it, por përgjigjia e Rashel Kolanecit i lë pa fjalë

Rashel Kolaneci është një prej femrave më të komentuara të showbiz-it shqiptar, kjo nga bukuria dhe format e kolme të saj.Por, në një foto që ajo kishte postuar së fundmi në Instagram, njerëzit i janë hedhur në ‘fyt’, duke e akuzuar se kishte përdorur aq shumë photoshop, sa ishte transformuar në njeri tjetër.A post shared by Raimus Goddess (@rashelkolaneci) on Apr 30, 2018 at 9:43am PDTE për t’ju përgjigjur këtyre akuzave në formën më të mirë, Rasheli ka postuar një foto ku shfaqet pa makeup në fytyrë, krejt natyrale, si për t’ju treguar ndjekësve që ajo s’ka nevojë për tualet.Don’t worry about what people think, they don’t do it very oftenA post shared by Raimus Goddess (@rashelkolaneci) on May 2, 2018 at 3:16am PDTNjë përgjigje vërtet e bukur!A post shared by Raimus Goddess (@rashelkolaneci) on Apr 19, 2018 at 10:38am PDTThe post E kryqëzuan në komente për përdorimin e photoshop-it, por përgjigjia e Rashel Kolanecit i lë pa fjalë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

“Jam nana”, “M’trego mu ti…”, na zhgënjeu të gjithëve, zbulohet e vërteta që fshihet pas videos virale

Kohët e fundit në rrjetet sociale, një personazh që fliste për eksperiencat e tij seksuale në disa video, u bë shumë viral në internet.Shprehjet e huazuara nga kjo video si “Jam Nana”, “A je t’u ardh me pi kafe”, “M’trego mu ti…” u bënë kryefjala e çdo bisede tonë, por mesa duket, gjithçka paska qenë e inskenuar.Regjisori dhe aktori Drilon Hoxha, përmes një video në Instagram, ka bërë të ditur këtë lajm, duke deklaruar se Avniu, burri në këto video, është protagonist bashkë me taksinë e tij në filmin që do të publikohet së shpejti nga Driloni.Hoxha ka thënë se ia kanë arritur qëllimit që t’i bënin të gjithë të flisnin për “Jam Nana”, pasi gjithçka ka qenë e inskenuar që prej fillimit. Skenat e plota do t’i shikoni në film.Vemendje! "jam nana" ju presim ne kinema @avnii_kurti @dashnorasllani_modacityA post shared by Drilon Hoxha (@drilon_hoxha_official) on May 2, 2018 at 5:50am PDTHoxha thotë:Ne e bëmë hit këtë personazh dhe asgjë nuk është personale, gjithçka është pjesë..

Lexone

Foto/ Kështu duket femra më e komentuar në botë, Kim Kardashian, pa operacione plastike

Sapo ajo vesh një gjë, femrat e tjera e ndjekin nga pas…Kim Kardashian është bërë si një ‘virus’ që ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe çdo gjë që ajo nxjerr apo bën, kthehet shumë shpejt në një trend.TWO MORE DAYS – KKW BODY @KKWFRAGRANCEA post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Apr 28, 2018 at 1:52pm PDTE lakmuar për format e saj trupore bombastike që nuk lë rast pa i ekspozuar, Kimi e ka pranuar se ka bërë disa ndërhyrje në fytyrë, pasi nuk ndihej mirë me pamjen e saj të mëparshme.HAPPY SUNDAY KANYEA post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Apr 22, 2018 at 11:02am PDTPor, ajo jo gjithmonë ka qenë kaq e famshme dhe në formë perfekte sa shfaqet tani. Në një foto që vet ajo ka publikuar në Instagram, që është shkrepur në vitin 1999, shohim një Kim komplet tjetër: Natyrale, pa operacione plastike dhe pa ekspozuar asnjë detaj të formave të saj!1999A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on May 2, 2018 at 6:53pm PDTThe pos..

Lexone

Këngëtares shqiptare i dalin komplet të pasmet jashtë…

#Ready for #Tonight @luxurysugarcloset_A post shared by Anjeza Branka (@anjezabranka) on May 2, 2018 at 2:59pm PDTTë gjithë e njohim hitin e famshëm “Me ngadalë”, i cili u lançua para disa vitesh dhe vazhdon edhe sot të ketë të njëjtin pëlqim si dikur. Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur e këtij hiti, Anjeza Branka, nuk ka lançuar asnjë projekt të ri, megjithatë ajo qëndron mjaft aktive në profilin e saj në Instagram.Edhe ket vit okA post shared by Anjeza Branka (@anjezabranka) on May 1, 2018 at 11:40am PDTSë fundmi Anjeza po shijon disa ditë pushimi në Dhërmi, nga ku publikon shpesh foto e video të nxehta me bikini. Mirëpo para disa orësh, ajo e ka çmendur rrjetin kur ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë gold.Siç e shohim, fustani i Anjezës është komplet i çarë në anësore, duke i ekspozuar të pasmet bombastike. Me këtë pozë provokuese këngëtarja duket tejet seksi dhe ka marrë shumë reagime nga komentuesit në Instagram.Ai momenti..

Lexone