Home / Tag Archives: instagram (page 10)

Tag Archives: instagram

Era Istrefi nis xhirimet për këngën e Botërori Rusi 2018

Këngëtarja kosoare, Era Istrefi është shndërruar në një prej personave më të përfolur të momentit.Është konfirmuar se ajo së bashku me ill Smith dhe Nicky Jam do të jenë interpretuesit e himnit për Kampionatin Botëror të Futbollit Rusi 2018.Era sot ka nisur xhirimet e klipit për këngën e Kampionatit, teksa ka ndarë me ndjekësit në Instagram dy fotografi nga xhirimet.Ajo shfaqet mjaft seksi dhe atraktive, e veshur në xhinse të shkurtra qw i nxjerrin nw pah format perfekte. Era vazhdon të mbajë ngjyrën e zezë në flokët e saj, ndonëse prej vitesh ishte identifikuar si bionde. “Një jetë për të jetuar”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotografisë, teksa ka etiketuar artistët Will Smith dhe Nicky Jam.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Modelja bukuroshe zgjedh të festojë duke publikuar foto të nxehta

Cristina Buccino është përfolur nëpër mediat e huaja për një flirt me Vierin dhe Borriellon, thashetheme të cilat i ka mohuar, ndërsa në vitin 2016 ajo u vu në qendër të mediave për lidhjen e mundshme me Ronaldon.#amfArcannes2018A post shared by Cristina Buccino (@cribuccino) on May 18, 2018 at 6:26am PDTDitën e djeshme, bukuroshja ka festuar arritjen e 2 milion ndjekësve në Instagram dhe ka vendosur që ta festojë duke postuar një foto mjaft të nxehtë. “2 milion ndjekës, ju faleminderit”, ka shkruar ajo.2.000.000 di grazie a voi! #vivogliobene #Cri @phrancescoguarnieri #ristorantetazio #poshterrazzaromaA post shared by Cristina Buccino (@cribuccino) on May 22, 2018 at 10:16am PDTNë profilin e saj në Instagram gjen edhe një shumëllojshmëri fotosh provokuese, disa prej të cilave po i bashkangjisim më poshtë.#Iwanttocomebackherenowwwwwwwwwww… #maldives #tbA post shared by Cristina Buccino (@cribuccino) on Apr 4, 2018 at 11:49am PDTKissed by the sun in Cannes #cannes2..

Lexone

Më në fund: Zbulohet titulli i këngës së Era Istrefit që do bëhet Himni Zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit

Pas disa ditësh që ka qarkulluar lajmi se himni zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit FIFA 2018, do të këndohet nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, është bërë publike edhe emri i këngës.Nëpërmjet një fotoje në Instagram përkrah Nicky Jam, Will Smith ka bërë të ditur se kënga do të quhet “One life to live”.@nickyjampr @Diplo @strefie @WillSmith – One Life to Live. Live it Up. #WorldCupA post shared by Will Smith (@willsmith) on May 22, 2018 at 4:10am PDTNë këtë foto, ai ka etiketuar Dj Diplon që ka prodhuar këngën, si edhe këngëtaren Era Istrefi, ndërsa videoklipi i këngës pritet të dali më 25 maj.Ndërkohë, Era ka publikuar ditën e djeshme në Instagram dy foto, ku tregonte veshjen e saj në klipin e këngës, ku dukej shumë seksi. Pavarësisht se ajo i fshiu më pas këto foto, ato janë ruajtur, sepse asgjë nuk shpëton nga interneti…The post Më në fund: Zbulohet titulli i këngës së Era Istrefit që do bëhet Himni Zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit appeared first ..

Lexone

Zbulohet e dashura e Ledri Vulës? Ky është detaji që e nxorri zbuluar këngëtarin!

Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të njohur dhe më të suksesshëm shqiptar, ku së fundmi, ai ka nxjerrë edhe këngën e tij të re, “Merri merri”, në bashkëpunim me Butën.Këto ditë, Ledri është duke shijuar disa pushime mëse të merituara dhe nëpërmjet postimeve në Instagram, ai u ka treguar fansave të tij se destinacioni i zgjedhur ka qenë një vend afër detit.Në një foto të postuar nga këngëtari, Ledri shfaqet në plazh, veshur me këmishë dhe me syze të zeza, të cilat kanë zbuluar një detaj mjaft interesant.A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on May 22, 2018 at 9:52am PDTPo të bësh “zoom” foton, dallohet qartë se tek syzet reflekton silueta e një vajze, që do të thotë që këngëtari ndodhet për pushime me një femër, pavarësisht se identiteti i saj nuk mund të zbulohet dot.A mund të jetë kjo e dashura e tij e re?The post Zbulohet e dashura e Ledri Vulës? Ky është detaji që e nxorri zbuluar këngëtarin! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Kjo është risia fantastike që sjellë Instagram, do t’ju pëlqejë të gjithëve

Për të gjithë ata që mund të humbasin miqësinë nëse i bëjnë “unfollow” dikujt, tani nuk kanë përse të shqetësohen: Instagram ka nxjerrë tani opsionin “mute”. Sipas një njoftimi për shtyp, opsioni i ri do t’ju lejojë të filtroni të gjitha postimet e bezdisshme të miqve tuaj, kështu që ju nuk i shihni ato në faqen e parë. Gjithsesi nëse personat në fjalë ju pëlqejnë fotot ose komentojnë do njoftoheni, sigurisht. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të shihni postimet në faqen e profilit të tyre nëse shkoni në të. Pjesa më e mirë e kësaj është se “miqve/armiqve” tuaj nuk do ju shkojë asnjë njoftim kur t’i bëni “mute”, dhe mund të zgjedhësh t’i heqësh ata nga ky opsion në çdo moment. Si funksionon? Shkoni tek “…” në sipër në cep të faqes. Aty do të dalin opsionet, mes së cilave është dhe “mute”. Shumë e thjeshtë apo jo?/zoneelire.alThe post Kjo është risia fantastike që sjellë Instagram, do t’ju pëlqejë të gjithëve appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Shoqet seksi i bëjnë foto ‘hot’ njëra-tjetrës (Foto)

Ato janë të famshme për miqësinë e tyre.Dhe të martën, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin postuan në Instagram pak frymëzim nga vetë ato duke shijuar verë në një vaskë.Kendall, 22 vjeç shijonte një gotë vere, teksa ajo paraqitej vetëm me të brendshme Calvin Klein dhe për më tepër foto ishte e shkrepur nga 21-vjeçarja Hailey.1 of 7Kendall kishte një peshqir të mbështjellë rreth flokëve të saj për të ndezur më tepër pamjen.Pas saj një foto e ka postuar edhe Hiley, teksa i gëzohej pijes së verës në një dush. Të hënën e parë të këtij muaji, të dyja modelet paraqitën një stuhi në Met Gala, ku dukeshin superseksi.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

E fejuara e Pelle “mahnit” sërish në Instagram (Foto)

1 of 5Viky Varga është e fejuara e sulmuesit të kombëtares italiane, Graziano Pelle dhe është një prej femrave që tërheqin vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit dhe jo vetëm, në rrjetet sociale.Bukuroshja seksi po nxiton të bëjë provat për sezonin e ri veror në Instagramin e saj, ku janë shumë ndjekës dhe ajo i ka ftuar të gjithë ta ndihmojnë për të bërë zgjedhjen më të mirë.Në mungesë të Italisë në finalet e kampionatit botëror, futbollistët italianë do të jenë shumë të ndjekur vetëm në rrjetet sociale, përkrah të fejuarave të tyre seksi. Graziano Pelle ka shumë për të treguar, pasi Viky Varga duket se është goli më i bukur që sulmuesi ka shënuar në karrierën e tij.22 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Jeton në mes të luksit, nuk do ta besoni si duket shtëpia e Morena Tarakut

Morena Taraku është një prej këngëtareve shqiptare që jeton në mes të luksit, ku përherë poston në Instagram foto nga udhëtimet e saj të shtrenjta apo me rrobat firmato.Just a reminder: ”Trust Kills”A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on Feb 12, 2018 at 7:30am PSTSë fundmi, Morena ka qenë e angazhuar me xhirimet e klipit për këngën e re “Femnat”, të cilën do ta prodhojë së bashku me Dj Pam & Dj Dagz.Who says that women can’t run the world #AsyabirthdayA post shared by K I N G M T (@morenataraku) on May 3, 2018 at 5:14am PDTPas disa ditësh punë, Morena është rikthyer më në fund në shtëpi dhe për të treguar lumturinë e saj që ka mbërritur atje, ka hedhur një foto në Instastory të shtëpisë së saj.Dj PM & Dj DAGZ ft MORENA TARAKU- FEMNAT Big thanks to everyone who was working yesterday on the set: For the first time I did something for the lovely #Istanbul @hasiparvas @ahmetcantekin @kralpoptv @staceysoro ALL ABOUT MY PEOPLEA post shared by K I N G M T (@moren..

Lexone

Noizy në pikë të hallit, nuk ia pranon familja nusen

Noizy është një nga reperët më të famshëm shqiptar, për të cilin të shumta janë femrat që do donin të ishin e dashura e tij dhe pse jo, të bëheshin nusja e tij.Mirëpo, Noizy e ka shprehur hapur pëlqimin që ka ndaj këngëtares së famshme botërore, Rihanna.Ai shpeshherë komenton në fotot që ajo poston, ku i thotë “nuse”, duke u bërë kshu pjesë e mijëra fansave që e pëlqejnë atë.Së fundmi, reperi ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto të Rihannës, ku ka shkruar “Natën e mirë”.Good nightA post shared by NOIZY (@zinizin) on May 18, 2018 at 5:11pm PDTNë sy ka rënë komenti i Dorina Memës, e cila i thotë: “Të hëngërt morti, po të puqet toka me qiellin kjo nuk hyn në shtëpinë e Baçit, ne i duam nuset bardhoshe”.Ndërsa Noizy ia ka kthyer “As Prena”, duke lënë të kuptohet se Rihanna s’paska shanse që një ditë të bëhet nusja e tij pasi prindërit nuk do t’ia pranonin.The post Noizy në pikë të hallit, nuk ia pranon familja nusen appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone