Home / Tag Archives: instagram

Tag Archives: instagram

Enca poston foto seksi nga pishina, por fansi e nxjerr bllof me gabimin që ajo ka bërë

Pas një kohe të gjatë pune, Enca ka marrë disa orë relaksi për të shkuar në pishina dhe për të shijuar rrezet e ngrohta të diellit. Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet brenda në pishinë dhe me një fletore në dorë, teksa po shkruan diçka. “Tu studiu për provimet kështu… fëmijët 2018”, ka shkruar Enca në diçiturën e fotos. Mirëpo, mes shumë komenteve, një prej fansave të saj ka kapur gabimin që ka bërë këngëtarja. “Tu studiu per provimet like…” – Kids 2018 A post shared by ENCA (@enca) on Jun 7, 2018 at 10:42am PDT Ajo është me sy mbyllur, ndonëse ka pretenduar se po shkruan a lexon. “Duke studiuar me sy mbyllur”, i ka komentuar fansi. Ndërkaq, Enca nuk ia ka përtuar aspak përgjigjen dhe i ka thënë: “Gjërat më pasionante në jetë bëhen me sy mbyllur”. The post Enca poston foto seksi nga pishina, por fansi e nxjerr bllof me gabimin që ajo ka bërë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta

Emina Cunmulaj është një nga personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar. Së fundmi ajo është akuzuar nga mediat për photoshop në fotografit e saj. E mesa duket modelja nuk e ka vonuar përgjigjien lidhur me këto lajme. Emina ka publikuar një foto me bikini në Instagram ku shkruan se nuk ka përdorur fotoshop, është e lumtur për pamjen e saj dhe se ashtu ja ka falur Zoti. Dje modelja u përmend për një modifikim në pjesën e kofshës. Duket se Emina e paska të lindur këtë perfeksion në trup, bravo! Nuk paska përdorur photoshop siç bejnë shumica e showbizit shqiptar./ zoneelire.al The post Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Kendall Jenner pozon topless

Kendall Jenner ka provokuar të gjithë me foto të cilën e ka publikuar të mërkurën në Instagram. 22-vjeçari ka ndarë me fansat në Instagram një selfie topless. Ajo kishte “veshur” në pjesën e lart të trupit ishin dy zinxhirë ari. (TemA)

Lexone

Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatori

Ardit Gjebrea është një prej moderatorëve më të dashur të publikut shqiptar, i cili për vite me rradhë i mban të mbërthyer shikuesit përpara ekranit me emisionet e tij. Sot është një ditë mjaft e veçantë për të, pasi ai feston ditën e lindjes. Në disa foto e video të publikuara në Instastory, Arditi ka treguar se e ka festuar ditëlindjen me njerëzit e afërt dhe stafin e tij. Nëse edhe ju jeni kuriozë të dini sa vjeç ka mbushur moderatori, dini se ai ka lindur më 7 qershor të vitit 1963 dhe sot ka mbushur 55 vjeç. Ndërkohë, djali i tij, Joni, i ka bërë një urim mjaft të bukur babait të tij. Në një foto të vjetër që ai ka postuar në Instagram, ku shfaqet me babain e tij përpara disa vitesh, Joni ka uruar ‘vëllain e tij të madh’. “Gëzuar ditëlindjen vëllai i madh”, ka shkruar ai përbri fotos. Happy Birthday Big Brother @arditgjebrea A post shared by @ jon.gjebrea on Jun 6, 2018 at 3:23pm PDT The post Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatori appeared first..

Lexone

Kjo femër i kërkon seks, ish-banori i BB zbulon mesazhet private

Ish-banori i Big Brother 4, Algen Nikolla, që pas daljes nga shtëpia e famshme, ka mbajtur një qëndrim privat, duke u shkëputur nga bota mediatike. Shpeshherë ai i mban të përditësuar ndjekësit e tij me postime të ndryshme në profilin e tij në Instagram, duke shpërndarë ndodhi nga jeta e tij e përditshme. Së fundmi, Nikolla nëpërmjet një postimi në Instastory, ka denoncuar një vajzë, e cila i ka ofruar marrëdhënie seksuale dhe i kërkon që ta kontaktojë në email, në rast se dëshiron të ketë pranë tij femra të bukura eskorta. Ai ka bërë publike pjesë nga kjo bisedë, ku dikush i shkruan “Përshëndetje. Je i interesuar për femra eskortë në Tiranë? Për më shumë kontaktoni…”, ndërsa përbri fotos, Nikolla ka shkruar “Më duket se kanë akses në TIMs”. Kujtojmë se Algen Nikolla është në një marrëdhënie. The post Kjo femër i kërkon seks, ish-banori i BB zbulon mesazhet private appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Zbulohet arsyeja përse Meghan Markle nuk mund të ketë llogari në Instagram

Dukesha e Sussex dhe ish-aktorja e njohur, Meghan Markle, u martua para pak javësh me Princin Harry në një ceremoni madhështore dasme. Mirëpo, përveç të mirave që vijnë me këtë martesë, Meghanit i është dashur që të hiqte dorë nga disa gjëra dhe njëra prej tyre ishte edhe llogaria e saj në Instagram. Kur u bë publike lajmi se Meghan dhe Harry u fejuan, ajo i fshiu menjëherë të gjitha llogaritë që kishte në rrjetet sociale, kjo pasi i duhet të respektojë rregullin mbretëror që nuk lejon përdorimin e mediave sociale. Meghan numëronte plot 1.7 milion ndjekës në Instagram. E vetmja Princeshë që ka një llogari në Instagram është Princesha Eugenie, e cila e hapi atë në mars të vitit 2017. Mesa duket, kjo nuk konsiderohet shkelje e rregullit mbretëror, pasi Eugenie ka deklaruar se “Shpresoj ta përdor këtë platformë për të ndarë kauza, pasione dhe njerës të afërt të zemrës time”. The post Zbulohet arsyeja përse Meghan Markle nuk mund të ketë llogari në Instagram appeared first on Zonë E L..

Lexone

Publikohet fotoja, kjo është pamja e Jonida Maliqit para operacioneve plastike

Këngëtarja e famshme shqiptare, Jonida Maliqi, ësht përherë në qendër të vëmendjes së mediave, kjo edhe për shkak se ajo akuzohet shumë se ka bërë ndërhyrje estetike në fytyrën e saj. Pavarësisht se këngëtarja nuk i ka pranuar këto fjalë, faqja e famshme në Instagram “Vipat e bllokut”, ka publikuar një foto të hershme të këngëtares. Në këtë foto, vihet re një ndryshim shumë i madh midis pamjes së Jonidës tani dhe në të kaluarën. Si mendoni ju, a është e vërtetë që Jonida ka kryer operacione plastike apo është thjesht fuqia e makeup-it e cilësisë së fotos? The post Publikohet fotoja, kjo është pamja e Jonida Maliqit para operacioneve plastike appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Publikohet video/ Ja se çfarë bën vajza e Sabianit hipur mbi krevat në një dhomë me Noizyn

Përpara disa ditësh, Noizy publikoi në Instastory një video ku shihej Keisi Medini, vajza e Sabianit, teksa po fotografohej nga dikush tjetër. Të gjithë menduan se Keisi po bënte një set fotografik, por mesa duket, bukuroshja bionde është pjesë e klipit më të ri të reperit të njohur. Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, Noizy ka treguar një pjesëz të vogël nga klipi i këngës së tij më të re “Luj edhe pak”. Në këtë video shihet Keisi, e cila është veshur me një palë bikini të zeza dhe hidhet e kërcen sipër krevatit. Noizy – Luj edhe pak.. si thoni ju tia nisim me armaturen e leht? Sa per nxemje.. Para pasqyres wine for me gyal… kur ta publikojme? #LujEdhePak #Toto A post shared by NOIZY (@zinizin) on Jun 6, 2018 at 5:50am PDT “Noizy – Luj edhe pak.. si thoni ju tia nisim me armaturen e leht? Sa per nxemje.. Para pasqyres wine for me gyal… kur ta publikojme? #LujEdhePak #Toto”, ka shkruar reperi poshtë videos. The post Publikohet video/ Ja se çfarë bën vajza e Sabianit..

Lexone

Foto/ Publikohen pamjet e para të klipit të këngës së botërorit, ja si duket Era Istrefi

Klipi i “Live it up”, këngës zyrtare të Kampionatit Botëror të FIFA 2018, do të publikohet më 8 qershor. Kjo këngë, e cila ka sjellë në një bashkëpunim për herë të parë Era Istrefin me Will Smith dhe Nicky Jam, është kthyer që tani në një hit dhe do të këndohet live nga artistët në ceremoninë e hapjes dhe të mbylljes së botërorit. E sigurisht, që edhe kureshtja për të parë klipin ka qenë shumë e madhe këto ditë. Ka qenë Era, e cila nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, u ka shuar të gjithëve kureshtjen. Në këtë video shihet një pjesë nga klipi, ndërsa vet Era duket mjaft seksi teksa kërcen në një pistë me makina. Për më shumë, shikoni videon mëposhtë: 2 days left for #liveitup MV A post shared by Era Istrefi (@strefie) on Jun 5, 2018 at 11:50am PDT The post Foto/ Publikohen pamjet e para të klipit të këngës së botërorit, ja si duket Era Istrefi appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Publikohen pjesë të klipit të Kampionatit Botëror, kështu duket Era

Më datë 8 qershor do të publikohet klipi i këngës përcjellëse të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” titullohet kjo këngë, e cila interpretohet nga artistja shqiptare Era Istrefi, së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam. Kënga është ritmike dhe është pëlqyer shumë nga fansat e futbollit, teksa atraktiv dhe i veçantë, duket se do të jetë edhe klipi. Ka qenë Era, ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video, ku shfaq një pjesë nga klipi i ri. Në klipin e “Live it up” nuk do të mungojnë xhirot me makina, gjersa do të ketë edhe një paraqitje mjaft atraktive të artistes shqiptare. “2 ditë deri në lansimin e Live it up”, shkruan Istrefi në mbishkrimin e fotografisë. Kujtojmë që këngëtarja shqiptare arriti të shënojë këtë sukses ndërkombëtar e vlerësuar lartë edhe nga emrat e njohur si Will Smith, Ricky Martin etj. Burimi: Gazeta Express The post Publikohen pjesë të klipit të Kampionatit Botëror, kështu duket Era appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone