Home / Tag Archives: instagram

Tag Archives: instagram

Sa shumë është plakur Keriman, nuk do t’iu besoni syve

Nursel Kose është prej aktorëve më profesioniste që ka Turqia. Ajo është e njohur si një aktore profesioniste edhe në Gjermani dhe ka vite të tëra që ia kushtoi kinematografisë. Nursel u njoh me publikun shqiptar me rolin e saj komik të Kerimanit dhe jeta e saj private ka rëndësi …

Lexone

E mbani mend Berkanin, ai tani na prezanton me princeshën e tij!

Ndonëse ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, këngëtari i mirënjohur Berkani, aktiv po tregohet në rrjetet sociale, shkruan rtv21. Së fundmi, ai ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e tij, Beren e cila duket shumë e këndshme. “Fryma ime”- ka …

Lexone

Menaxher i medieve sociale – puna e së ardhmes

Menaxher i medieve sociale – puna e së ardhmes

Në fillim të viteve 2000-ta figura e manaxherit të medieve sociale, specialistit të manaxhimit të faqeve Facebook apo Instagram nuk figuronte nëpër CV. Ai që 10 vite më parë ka investuar në një kurs forimimi dhe ka eksperimentuar me rrjetet sociale, sot mund të konsiderohet një profesionist i mirëfilltë. Një …

Lexone

Rozana Radit ka një super çmim

Edhe pse nuk shquhet për shpenzime marramendëse apo për shuma të mëdha parash për aksesorë, duket se paskemi ditur shumë pak për bizhuteritë e Rozana Radit. Mbrëmjen e kaluar, moderatorja dhe këngëtarja e njohur ishte pjesëmarrëse në një prej eventeve në kryeqytet dhe postoi në Instagram një foto ku shfaqej …

Lexone

Tarkani u bë baba, ja sa i gëzuar duket

Tarkanin e njohin edhe shumica e publikut shqiptar. Ai ishte ndër të parët këngëtarë që në Turqi sollën një trend të ri të muzikës e të shfrenimit njëkohësisht. Videoklipet e realizuara në Amerikë dhe femrat e zhveshura si protagoniste të këngëve të tij, morën jehonë në mbarë Turqinë, përcjell ORAinfo. …

Lexone