Home / Tag Archives: iniciale

Tag Archives: iniciale

Pacienti “bën për spital” doktorin në Durrës, prangoset nga policia

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në Durrës ku pacienti ka goditur mjekun që po i shërbente.29-vjeçari i identifikuar me inicialet K.XH ka qëlluar me grusht doktorin për shkak të detyrës. Fill pas ngjarjes i riu është prangosur nga policia.Policia njofton: “Shtetasi K. Xh., vjeç 29, banues në Durrës, i cili ka goditur me grusht në ambientet e spitalit, mjekun me iniciale A.T., vjeç 63, banues në Durrës”. (TemA)

Lexone

Kush është 31-vjeçari që vdiq pas sherrit me thika Borsh

Viktima e sherrit me thika në Borsh të Saranës është identifikuar si Premtim Bega, 31 vjeç. News 24 dhe BalkanWeb sigurojnë foton e 31-vjeçarit që vdiq pas sherrit mes shtatë personave. Ndonëse nuk dihen ende shkaqet e sherrit mes të rinjve, paraprakisht mësohet se edhe një prej tre të plagosurve, …

Lexone