Home / Tag Archives: informativ

Tag Archives: informativ

Saimir Tahiri: Visho Ajazi ushtar i Berishës, turp që është ambasador në NATO

Në debatin mes Saimir Tahirit dhe analistëve Andi Bushati dhe Armand Shkullaku në emisionin “Të Paekspozuarit” këtë të enjte, doli në pah edhe emri i ish-kreut të Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika.Armand Shkullaku: Ti u shkarkove dhe menjëherë sapo ti u shkarkove, dolën në dritë raportet që provonin të gjithë atë që përflitej për trafikun e drogës.Saimir Tahiri: Cilat raporte?Armand Shkullaku: Raportin e Visho Ajazit.Saimir Tahiri: Visho Ajazit, atij ushtarit të Berishës?!Armand Shkullaku: Atij ushtarit të Berishës që sot është ambasadori juaj në NATO.Saimir Tahiri: Turp që është ambasador në NATO.Andi Bushati: jeni zarat e kriminelëve.

Lexone

ZJARRET NE KALIFORNI TEKNOLOGJI E LARTE USHTARAKE PER SHUARJEN NGA AJRI LAJM

7NEWS – kanal informativ Shqiptar – Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV. Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

Lexone