Home / Tag Archives: informacion

Tag Archives: informacion

Sërish protesta “masive”? Basha paralajmëron Ramën: Pas përgjigjes për përgjimin e “Babales” të pret një surprizë e madhe

Lulzim Basha është shprehur se janë të bindur se përgjigjja e audiopërgjimit do të dalë e manipuluar, pasi sipas tij PS ka bërë gati një plan ku do ta shpallin përgjimin e pavërtetë.Kryedemokrati parashikon se socialistët do të gjejnë një aktor për të mohuar zërin e Agron Xhafës.“Audiopërgjimi është i paracaktuar nga Edi Rama se është i rremë. Aty ku e kanë çuar e ashtu si e kanë bërë, do ta shpallin të pavërtetë.Ne kemi gjithë informacion se pas përcaktimit politik sesi duhet të dalë audiopërgjigme, do ta nxjerrin se është i manipuluar, do gjejnë edhe një aktor dhe do thonë që është ky ai që flet me babalen dhe jo Agroni.Pas këtij skenari, do ketë një suprizë të madhe. Është surprizë sepse vjen andej nga se pret.Pasi ta shpallin të pavlefësh vlerëimin, pasi ta gjejnë dhe aktorin… i pret surpriza e madhe sapo të nxjerrin këtë skenar.”, u shpreh ai.(TemA)

Lexone

Blendi Fevziu: Di që ka edhe një video-përgjim tjetër nga ministrat, se tregoj kush është

Blendi Fevziu ka komentuar deklaratat e dëshmitarit X i cili pretendonte se ishte trafikant i vjetër dhe kishte bashkëpunuar me vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.Pas publikimit të audio-përgjimit të parë, Fevziu ka dalë në përfunsimin se ka edhe një përgjim tjetër të një ministri në kabinetin “Rama”.I ftuar në studion e Abc News ai tha se e di por që nuk pranoi ta thoshte se cili ishte.Fevziu nuk dha më tepër detaje dhe as kur do ta tregojë këtë informacion të madh që di .(TemA)

Lexone

Zbulohen detaje të tjera mbi vdekjen e 18-vjeçares (Video)

Tmerr dhe panik në shkollën e mesme “Jani Minga” në Vlorë. Maturantja Gerta kasaj, 18 vjeç, nuk është ndjerë mirë gjatë ditës dhe është shoqëruar për në spital, por ka ndërruar jetë rrugës.Dyshimet e para flasin për një vdekje për shkaqe natyrale, pasi e reja, vuante nga epilepsia, thanë mjekët. Mediat lokale raportojnë se vajza ishte jetime dhe jetonte me gjyshen.Ndërkohë qe policia ka nisur hetimet, por nuk ka nxjerrë akoma një informacion.

Lexone

A mund të shfaqen probleme me prostatën në moshë të re?

Përshëndetje! Po në moshën e re, p.sh. 26 vjeç, mund të shfaqet prostata?Përgjigjet dr. Arqile Gjikondi, mjek nefrolog:Problemet me prostatën duhet të keni parasysh se mund të shfaqen në çdo moshë. Më duhet të di më tepër informacion, nëse djali ka shqetësim dhe çfarë shqetësimesh janë ato. Mund të jetë infeksion, mund të jetë patologji e zorrës së trashë apo diçka tjetër. Në çdo rast, më duhet më tepër informacion, mundësisht ta diagnostikoj personin. Unë rekomandoj në çdo rast vizitën tek mjeku specialist.

Lexone

Pse ky cift i ka te gjithe kunder, detaji (Video)

Një burrë dhe një vajzë janë bërë trend në rrjetet sociale dhe gjithçka për shkak të një puthjeje të pazakontë. Rrjeti “shpërtheu” me këtë rast. Deri më tani nuk ka një informacion të gjërë për ta, përveç faktit se diferenca e moshës duket mjaft e thelluar. Burri shfaqet vetëm me …

Lexone