Home / Tag Archives: influenca

Tag Archives: influenca

Blendi Fevziu drejt Top Channel?

Blendi Fevziu dukrt se po shkon drejt divorcit me TV Klanin, pas 20 vitesh bashkëpunim.Burime të gazetës TemA bëjnë me dije se fërkimet e tij me Aleksandër Frangajn duket se jane shfaqur ne disa intervista te Fevziut, ku flet per oferta te tjera, dhe pakenaqesi qe Frangaj e ka anashkaluar nga influenca mbi pushtetin.Me shkuarjen e Ben Blushit tek Top Channel, Fevziu duket se ndjehet me e i sigurtë ne hapin e tij.Ai do te jete ne prime time nga e hena në te enjte dhe mund te kete nje kontrate me te shtrenjtë se TV Klan.(TemA)

Lexone