Home / Tag Archives: indeksonlinereperi

Tag Archives: indeksonlinereperi

Ledri Vula poston fotografi, po vëmendjen e merr dikush tjetër

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur më të suksesshëm dhe pa dyshim më unik shqiptar. Ledri jo vetëm reper me famë, por njihet edhe si një nga meshkujt më të pashëm gjithashtu, shkruan Indeksonline. Reperi është tejet aktiv edhe në rrjete sociale, ai së fundmi ka postuar …

Lexone