Home / Tag Archives: incidente

Tag Archives: incidente

FOTOT: (Zh)veshjet e yjeve në festivalin e Canne-ës

Aktoret dhe modelet që morën pjesë në festivalin e filmit të Cannes guxuar me veshjet e tyre.Kjo pasi atyre u kanë ndodhur disa incidente pikante për shkak të veshjes.Që nga Naomi Campbell që tregon gjoksin zbuluar, apo tek fustani me zinxhirë i Irina Shayk që tregon shumë më tepër, apo tek disa personazhe të famshëm femra që kanë treguar mbathjet, këto ishin disa nga incidentet që pësuan vajzat e showbiz.Më poshtë në galerinë virtuale do të gjeje yjet që u shfaqën me seksi në këtë edicion. (TemA)

Lexone

Çka dinte shërbimi sekret i Kosovës për ‘Kumanovën’

“Kumanova” mund të futet në ciklin e teorive të konspiracionit, duke e bërë më të vështirë zbardhjen e ngjarjes. E përditshmja kosovare “Koha Ditore” disa muaj më parë ka publikuar dëshmi të reja mbi personat e përfshirë në rastin e Kumanovës. Sipas kësaj gazete, Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj, si …

Lexone