Home / Tag Archives: incialet

Tag Archives: incialet

Rrahje masive në Shkup

Rrahje masive në Shkup

Një rrahje masive ka ndodhur sot në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup.  Në incident janë përfshirë gjashtë persona, të cilët deri tash nuk janë identifikuar nga policia. MPB njofton se  gjatë përplasjes fizike është lënduar një i ri me incialet N.N (22) nga Shkupi, i cili …

Lexone