Home / Tag Archives: imagjinates

Tag Archives: imagjinates

FOTOT: Demi Rose i lë pak vend imagjinatës me fustanin transparent

Ajo është një nga modelet më të suksesshme, që njihet për format seksi dhe veshjet e guximshme.E me një veshje të tillë Demi Rose u shfaq dhe të hënën në Ibiza.Bukuroshja britanike 23-vjeçare, ka treguar format shpërthyese me një fustan transparent, me të cilin i ka lënë pak vend imagjinatës. (TemA)

Lexone

FOTOT: (Zh)veshjet e nuseve në ditën e dasmës

Veshja e fustanit të nusërisë është ëndërr e çdo vajze.Por ëndrra për një fustanin e nusërisë i ka kaluar kufinjtë e imagjinatës për këtë vajza që do të shikoni më poshtë.Në foto do të shikoni disa nga fustanet më të tmerrshme që i kanë tmerruar edhe vet dhëndërrit, di dhe një lakuriqësi e tepruar.(TemA)

Lexone

Një nënë seksi si Farrah Abraham (Foto)

Ajo është një vajzë ekranesh dhe me fizikun mbresëlënës i bën të gjithë për vete.Dhe Farrah Abraham siguroi që ajo të vendoste ndizte mediat rozë, teksa u shfaq në plazhin e Hotel Martinez gjatë 71 vjetorit të Festivalit të Filmit të Kanës, në Francë.1 of 8EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_035.jpg) [Photo via Mega Agency]EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Me..

Lexone

FOTOT: 35-vjeçarja “ndez” Marbellan me bikini

Ajo së fundmi ka njoftuar ndarjen nga partneri i saj Adam Horsley, e të cilin ishte në lidhje për 7 vjet me radhë.Por, Imogen Thomas i tregoi atij se çfarë ka humbur derisa realizoi një fotosesion në Marbella.Ylli 35-vjeçar i “Big Brother” u shfaq me bikini ngjyrë vjollce, duke i lënë pak vend imagjinatës. (TemA)

Lexone

FOTOT: Aktorja nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Ajo është ende duke luftuar rivalen e saj të dashurisë Clelia Theodorou për të dashurin e saj Dan Edgar.Dhe Amber Turner u shfaq larg të qenit romantike, me kolegët e saj për të xhiruar skenat për serinë filmike e 22-të në Chigëell, Essex.24-vjeçarja ylli i TOWIE, i ka lënë pak vend imagjinatës me një veshje provokuese, që ia nxori në pah të pasmet seksi. (TemA)

Lexone