Home / Tag Archives: identiteti

Tag Archives: identiteti

Plagosje me thikë në Durrës, i riu në gjendje të rëndë

Një i ri është plagosur me thikë në lagjen Nr. 18 të qytetit të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme pranë një lavazhi.Është ende i panjohur identiteti i të plagosurit dhe autorëve.Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital në gjendje të rëndë. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen.Vijon…23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Falsifikonin viza, 10 të arrestuar në Tiranë, mes tyre edhe punonjës policie

Policia e Shtetit ka goditur një grup trafikantësh që merrej me falsifikime vizash.Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar 10 persona, identiteti i të cilëve nuk është bërë i ditur. Mes të arrestuarve mësohet se janë edhe disa punonjës policie.Policia ka zbuluar edhe dy laboratorë ku realizohej falsifikimi i dokumenteve.14 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Shkodër, rrëzohet nga kati i pestë, humb jetën 50-vjeçari

Një person ka humbur jetën në Shkodër pasi është rrëzuar nga lartësia.Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme kur 50-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije ishte duke kryer disa punime në tarracën e një pallati 5-katësh.Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes…3 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Pse ky cift i ka te gjithe kunder, detaji (Video)

Një burrë dhe një vajzë janë bërë trend në rrjetet sociale dhe gjithçka për shkak të një puthjeje të pazakontë. Rrjeti “shpërtheu” me këtë rast. Deri më tani nuk ka një informacion të gjërë për ta, përveç faktit se diferenca e moshës duket mjaft e thelluar. Burri shfaqet vetëm me …

Lexone